Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 12. 2022 Recenze

Sherlock. A Scandal in Bohemia: Kolik ti vynese hra na detektiva?

Pomoz Sherlockovi rozlousknout případ s kompromitující fotografií a shrábni podíl z tučné odměny od krále Čech. Výrobce Tom Horn si pro tebe v tomhle fantastickým automatu připravil spoustu vychytávek a bonusů, díky kterým si namastíš kapsu ještě před vyřešením případu!

Najdi v pražských uličkách klíč k free spinům

Na pětiválci s povedenou grafikou můžeš narazit na výhru na 25 výherních liniích. Za obyčejné karetní znaky (9, 10, J, Q, K a A) sice moc velké úlovky neshrábneš, ale zato měšce se zlatem, Sherlockův zápisník a „kompro“ fotka ti v pěti vynesou od 12 do 25násobku sázky. Držitelka oné fotografie, kráska Irene Adlerová ti dopomůže k výhrám jako wild, který nahrazuje všechny symboly kromě těch bonusových. A když se ti povede objevit kdekoli na válcích 3, 4 nebo 5 zámků s nápisem Scatter, máš v kapse 10, 15 nebo dokonce 20 free spinů s další náloží výher!

Bacha na paparazziho!

Free spiny nejsou to jediné, na co se v téhle pecce můžeš těšit, čekají tu na tebe další dvě „pick and click“ bonusovky. Tři a více bonus symbolů se Sherlockem spustí bonusovku „Newspaper“, kde bude tvým cílem odkrývat novinové články, čímž se bude navyšovat výhra až do chvíle, kdy odkryješ všechny, nebo pokud natrefíš na kompro.  Tři a více symbolů krále Čech ti zase otevře cestu do zahrady s keři, za kterými se schovávají paparazzi. Tahle bonusovka má čtyři úrovně a v každé máš jen jeden pokus – když natrefíš na výhru, jdeš dál, když tě vyblejskne paparazzi, končíš. V obou bonusech si můžeš přijít na slušný peníze s maximálním ziskem sázka x100.
Pan Zelený: „Detektivky jsou pro mě něco a automaty s příběhem jakbysmet, takže mě tahle mašina fakt nadchla. Super grafika doplněná hudbou, to se hned každej případ řeší líp!“ Pan Červený: „Design je bomba, já jsem ale nejvíc nadšenej z bonusovek. Slotů, kde můžeš chytit hned tři různý bonusy, moc nenajdeš. Nejlepší je klikačka, kde se snažím vyhnout se paparazzimu. Zaprvé je nejnapínavější, a hlavně přináší největší výhry 😊!“

Mrkněte také na tohle