Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 6. 11. 2021 Recenze

Secret of the Castle: Odhalte tajemství středověkého hradu!

Český výrobce Adell je typický svými tematickými hrami a originální grafikou. Čtyři středověké válce v kombinaci se třemi řadami nabídnou až 81 výherních možností. Povede se vám najít zlatý poklad v zákoutích tajemného hradu?

Zbraně a nemilosrdný kat

K výhře vám stačí nasbírat v herním poli 3 nebo 4 stejné symboly. Na hradních věžích narazíte na modročervené vlajky a ve zbrojírně zase uvidíte meče s těžkými řimbuchy. Na hradě se můžete také občerstvit korbelem piva a pátrat po zlatém pokladu ve svitcích staré zaprášené knihovny. Vyšší výhry vás čekají za blonďatou krásku nebo za středověkou křižáckou helmu. Nejhodnotnějším symbolem je pak královská koruna s rubínem uprostřed, která vás ve 4 kusech odmění úžasným 160násokem sázky! Wildem je rudá katova kápě se sekyrou, která vám dokáže pěkně zdvojnásobit výhry.

Truhlice plná zlatých mincí

Ulovte 3 nebo 4 bonus zlaté mince s vyrytými symboly na výherní linii a cesta k 10 nebo dokonce 20 free spinům je rázem otevřená. Hradní bonusovka není jen tak ledajaká a obsahuje navíc speciální funkci, která vám pomůže k výhře. Pokud vaše točka zdarma nebude výherní, můžete až 3 vámi vybrané válce uzamknout mřížemi kliknutím dole na jeden ze 4 zámků visících na mřížích. Tyto válce se v dalším roztočení nepohnou a vám se tak zvyšuje šance dotočením zbývajících válců na dosažení parádní výhry. Jakmile trefíte výhru, v dalším roztočení se roztočí klasicky už všechny válce. Podaří se vám ukořistit co nejvíce královských klenotů a zlatých mincí?
Obrázek - Truhlice plná zlatých mincí
Pan Zelený: „Po zvuku sekery hned zpozorním až mi kat znásobí výhry, a navíc jsem oceněný bouřlivým jásotem a potleskem. Pecka!“ Pan Červený: „Napjatě čekám až se mi za zvuku bubnů dotočí 3. válec s poslední zlatou mincí, abych mohl hezky zamknout válce a vytočit si pořádnej balík zlaťáků. Ta bonusovka s druhou šancí je super!“

Mrkněte také na tohle