Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 6. 2022 Jak hrát

Sazka Hry uvádí úplně nový typ exkluzivních her

Díky úzké spolupráci online casina Sazka Her s francouzskou národní loterií se můžete těšit na unikátní nekasinové hry, které se liší svým průběhem a funkcemi od klasických automatů. Zábavné instantní hry neboli “Instant Win Games“ jsou pilotním projektem Sazka Her. Sazka Hry zajistily český překlad, zjednodušily ovládací prvky a kompletně vše připravily k pohodlnému hraní. 

Každá z her vypráví svůj vlastní příběh, každá z nich je originálně graficky zpracovaná a každá také obsahuje speciální vylepšení, která vám dopomohou k parádní výhře. 

Objevujte postupně skrytá místa, využijte vzácných symbolů a odhalte cenné bonusy nebo skvělou výhru na kole štěstí. Pokud neradi dlouho čekáte, milujete dobrodružné hry nebo rádi stíráte losy, určitě si je hned oblíbíte!

5 herních pecek

Pro začátek přidáváme 5 těchto Extra her. 
Precious Max vás zavede ke svému příbytku do pohádkového lesa, kde vás pozve na pořádnou hostinu. Diamantové řeka je přehlídkou různě barevných nádherných drahokamů. V Bitvě základen můžete použít široký arsenál zbraní ke zničení soupeřova opevnění a získání tučné výhry. Ve Zlatokopovi se dá prokopat hlínou ke zlatu nebo pravým diamantům. Poslední hrou je Zlatý úl plný pláství s květinovými nebo přírodními symboly, které vás mohou obdarovat bohatou výhrou.
Tak jakou hru si vyzkoušíte jako první?

Mrkněte také na tohle