Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 9. 2021 Recenze

Savanna Sunrise Deluxe: Vyhrávejte v rytmu afrických bubnů

I horkem vyprahlá zem v africké savaně se může proměnit v úrodnou půdu. V téhle pecce od e-gamingu nemusíte čekat na období dešťů - stačí potkat pár divokých zvířat, nějaký ten diamant k tomu, a rázem vyrostou výhry obřích rozměrů.

Lapíte krále zvířat?

Pětiválcovou mašinu s 20 výherními řadami si zamilujete. Nižší výhry za symboly J, Q, K a A vás možná tak neosloví, ale když mezi stromy naběhnou nosorožci, sloni nebo samotný král zvířat, tak se máte na co těšit. Lev vyplácí 40násobek už ve třech kusech, v plné linii pak zhodnotí vaši sázku x200! Díky modrému diamantu se ale výhry mohou vyšplhat ještě do vyšších sfér. Modrý diamant funguje jako wild a výhry zároveň násobí. Když se setká na výherní řadě víc wildů, násobí se mezi sebou, takže úlovky mohou být znásobeny až x16.

Tři masky spustí free spiny

K získání bonusovky potřebujete chytit na prostředních 3 válcích 3 symboly scatter, na kterých jsou vyobrazeny kmenové masky s nápisem bonus. Obdržíte za ně 10 volných toček, ve kterých modrý diamant ještě více zdivočí. Vždycky, když se objeví na plátně, tak na něm zůstane a v následujících spinech se posouvá zprava doleva vždy o jeden válec. Násobení výher si tak ve free spinech užijete na maximum. Navíc lze během bonusu urvat další točky navíc, 3 masky nadělí přídavek v podobě 5 free spinů.
Pan Zelený: „Výlet na takhle štědrý safari si nenechám ujít. Lev se slonem vyplácí fakt parádní násobky, ale i za nízký symboly jde vyhrát pěkná suma, když se k tomu přidá nějaký ten wild navíc.“ Pan Červený: „Nejlepší je když se ve free spinech objeví v jedný točce víc wildů co nejvíc vpravo. To už pak jenom sleduju, jak putujou plátnem a zanechávaj za sebou big winy.“

Mrkněte také na tohle