Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 13. 6. 2023 Recenze

Safari: Vydejte se do zvířecího ráje

Miluješ zvířata, ale místní Zoo už tě nudí? Máme pro tebe v online casinu Sazka Hry řešení. Vydej se s panem Zeleným a panem Červeným na širé pláně subsaharské Afriky. Zahraj si na chvíli na dobrodruha v naší horké novince od Endorphina. Vítejte na Safari! 

Přinese ti král zvířat tučné big winy?

Klasický čtyřřádkový pětiválec tě okouzlí nejen netradičními symboly, ale také velmi pěkným hudebním doprovodem. Dobrá cestovní výbava je základ pro každého dobrodruha, proto ti symboly výbavy přinesou menší výhry. Během tvého dobrodružství budeš potkávat ve svém přirozeném prostředí mnoho zvířat. Čím vzácnější, tím větší výhry. Symbol obálky pak plní funkci wildu. Buvol, slon a lev nadělují už i ve dvou. Smečka lvů přes celé plátno ti zaručí pořádný big win a za 5 lvů získáš parádní 20násobek.  

Objev v divočině točky zdarma

Hlavním lákadlem této zbrusu nové hry jsou však bonusové free spiny zdarma. Symboly scatterů, což jsou mapy se objevují na válcích 1- 3. Pokud ti padnou všechny 3, obdržíš 10 volných zatočení zdarma, pokud tři scattery chytíš i v bonusové hře, obdržíš dalších 5 zatočení zdarma. A to už je pořádná šance shrábnout tučné výhry. Na nic nečekej a vydej se s námi na dobrodružnou jízdu na safari, kde výhry nikdy nespí. 
Pan Zelený: "Zážitek je už jen hra samotná. Parádní grafické zpracování a autentická hudba dávají hře ty správné grády. Díky 50 výherním liniím mám krásné zisky i za základní symboly." Pan Červený: "Král zvířat na všech válcích je jistota big winu. Parádní výhry mě čekají také v bonusové hře. To je ta pravá divočina!"

Mrkněte také na tohle