Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 9. 2023 Recenze

Royal Secrets: Výhry hodné králů  

Pohádková království byla vždy plná statečných a mocných vladařů, udatných rytířů, krásných královen, ale také dechberoucích pokladů. O jeden si můžeš zahrát i ty na parádním online automatu od dodavatele Amusnet. Narazíš v sídle králů také na casino bonus v podobě jackpot cards? Pohodlně se usaď a zábava může začít. 

S wildem je vždy legrace

V královském hradu na tebe čeká pět válců s deseti fixními liniemi a celkem 11 symboly. Z výher se můžeš těsit už za tři shodné symboly ve výherní linii. Nižší výhry zde nadělují klasické karetní symboly J, Q, K, A. Ve třech je to sice jen sázka zpět, ale v pěti už je to velmi sympatický 15násobek. Vyšší výhry poté nadělují symboly komorné, rytíře, královny a krále. Za pět královen bereš 70x tvůj vklad. Samotný vládce naděluje nějakou tu drobnější výhru už ve dvou, za pětici těchto symblů se však dočkáš opravdového pokladu v podobě 500násobku tvé sázky. Pomoci ti k tomu může samozřejmě také wild v podobě majestátného paláce, který se může objevit na válcích 2, 3 a 4 a navíc se roztahuje přes celý válec. 

Opanuješ maximální výhru? 

Jediným symbolem, který wild nenahradí je již tradičně symbol scatterů, které tu najdeš rovnou dva. Scattery v podobě klíče a koruny v tomto slotu sice nespouští žádné bonusové točky zdarma, zato ale potěší pěknými výhrami. Pětice klíčů tvé konto zatěžká rovným stonásobkem tvojí sázky. Každou otočku se může objevit také jackpotovka v podobě Jackpot cards, podaří se ti ulovit legendární „Piky“ a odneseš si tak nejvyšší možný jackpot?
Pan Zelený: „Tematických her není nikdy dost. Tahle nabízí poutavou zábavu, spoustu výher a také parádní zpracování. Královská záležitost.“ Pan Červený: Další paráda od Amusnetu. Nedivím se, že se tam všichni tváří tak vážně, když je neustále obírám o dukáty z pokladnice. Až je oberu o ten jejich jackpot, tak to bude nejsmutnější království na světě. 

Mrkněte také na tohle