Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 23. 4. 2024 Recenze

Rise of Ra: Poklad dávných faraonů

V téhle kasinové online hře se ocitneš ve starověkém Egyptě, v době pyramid a božských vládců faraonů. Hrací automat Rise of Ra výrobce Amusnet tě zavede do období úsvitu boha slunce Ra. Tento všemocný bůh řídí všechno: plynutí dnů a měsíců, i božské výhry pro obyčejné smrtelníky.

Mocní vládci nadělují big winy

Online slot Rise of Ra má 5 válců s 15 výherními liniemi. Když se ve výherní kombinaci objeví 5x papyrus s obrázky mocných vládců, znásobí se sázka víc než x25.

Nejmocnější symboly jsou ale v herním automatu podobizny vládců Tutanchamona nebo Kleopatry. Jejich vládu od sebe sice dělí více než 1000 let, ale výherní násobek mají oba stejný: v plném počtu nadělí krásný 50násobek sázky.

Posvátný skarabeus znásobí výhru

Už v dávném Egyptě dobře znali symbol wildu v podobě zlatého brouka skarabea. Kromě toho, že skarabeus dokáže nahradit kterýkoliv symbol, pokud se objeví ve výherní kombinaci, znásobí ji ještě x2. Navíc i wild samotný umí utvořit výherní kombinaci s výherními násobky až víc než x666.

Ani na výherním automatu Rise of Ra nesmí chybět symbol scatter. Pokud se v herním poli objeví 3 a víc symbolu scatteru, roztočíš bonusovou hru s 15 free spiny zdarma.

Během bonusovky můžeš shrábnout pěkný balík, všechny výhry se totiž násobí x3! Navíc i během bonusovky můžeš získávat další otočky zdarma. Nakonec to může udělat parádní big win. To už za cestu časem do časů faraona Tutanchamona a Kleopatry stojí, ne?
Pan Zelený: „Vždycky jsem se chtěl podívat do Egypta, pyramidy, sfinga, mumie a posvátní brouci, to je moje. Na tomhle výherním online automatu jako bych tam byl, cinkání big winů zní úplně jako faraonův poklad.“ Pan Červený: „Zlatí brouci jsou mi velmi sympatičtí. Jejich funkce wild v tomhle online slotu nejenom, že zvýší šanci na výhru, ale navíc samotnou výhru ještě zdvojnásobí. A to už se počítá!

Mrkněte také na tohle