Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 12. 2021 Recenze

Retro Wheels: Rozpalte to na Route 66!

Tahle projížďka zpustlou krajinou od Kajotu se vám může pořádně vyplatit. Kromě všudypřítomných kaktusů totiž narazíte i na benzínku, kde v koutu stojí stará mašina, na které si zpestřují cestu osamělí cestovatelé. Zkusíte na ní poškádlit štěstěnu?

Na kolika liniích to roztočíte?

Na této oldschoolové pětiválcové pecce od Kajotu vás neminou symboly, které se každému vybaví, když se řekne „bedna“ – třešně, citróny, bary, zvonky a sedmičky. Každý hráč má jiný styl, což tenhle stroj zohledňuje. Můžete si totiž sami zvolit, na kolik výplatních řad si vsadíte (10, 20, 30, 40 nebo 50). Rádi vyhráváte vysoké násobky a nevadí vám si na ně počkat? Zvolte sázku na 10 linií a za nejvyšší symbol sedmiček v pěti kusech shrábnete 200násobek. Při sázce na všechny linie zase budete vyhrávat častěji, s nižším výsledným násobkem – zmíněné sedmičky vynesou 40násobek. Každému vyhovuje něco jiného a v této hře se dá se sázkami dobře experimentovat. V každém případě vám ale k výhrám bude dopomáhat wild, který se ve smokingu s doutníkem v puse objevuje na prostředním válci.

Extra výhry za Scattery

Jediný symbol, který nemůže být nahrazen wildem, je hvězda. Ta má ale tu výhodu, že funguje jako scatter, takže k výhře stačí trefit aspoň 3 hvězdy kdekoliv na plátně, nemusí být vedle sebe, ani na výherní linii. U hvězd máte jistotu, že výherní násobek bude stejný nehledě na to, na kolik hrajete linií. Za tři hvězdy dvounásobek, čtyři hvězdy nadělí dvacetinásobek a pět dokonce 500násobek vaší sázky! Kromě toho máte s každou točkou za jakoukoli sázku šanci vyloupit některý z jackpotových měšců. Přejeme hodně štěstí!
 
Pan Zelený: „Grafika i zvuky mi připomínaj klasický forbesy z dob mýho mládí, takže si u točení pěkně zavzpomínám na starý časy. Nejradši hraju na všechny linie, aby mi žádná výhra neutekla.“ Pan Červený: „Wild mi tak trochu připomíná mě samotnýho, prostě gentleman, jak se sluší a patří. K dokonalosti mu chybí už jenom buřinka.“

Mrkněte také na tohle