Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 3. 2022 Recenze

Primal Age: Zažijte dobu ledovou a odneste si mamutí výhry

Doba ledová může trvat klidně kolem 100 tisíce let. Nastal čas vydat se ze svých útulných jeskyní na lov zvěře a mamutích výher, které lze nasbírat přímo v tomto parádním pravěkém pětiválci od e-gamingu. Za doprovodu bubnů můžete ulovit nevídané násobky.

Haldy kamení a pravěká monstra

Hrací automat Primal Age nabízí jednoduché funkce, skvělou originální grafiku, a především vysokou návratnost až 97 %. Na 20 výherních liniích se můžete těšit na výhru až 400 000 Kč. Na výhru vám stačí, aby přistály 3 stejné symboly a u mamuta s pračlověkem dokonce jen 2.
 
Nižšími výherními symboly jsou tradičně devítka s desítkou a písmeny (J, Q, K, A), které jsou tvořené tematicky z kamenných balvanů. Symboly středních výher jsou pravěká monstra, a to vyhynulý nelétavý pták dodo neboli blboun nejapný, který při výhře nezavře zobák a malý chrochtající kanec. Nejvyšší výhry vám vynese 5 mamutů, které vás odmění 160násobkem a nejluxusnější výhru získáte za pračlověka v 5 kusech, kde dostanete nádherný 200násobek sázky.

Valící se wild a zlatý bonus

Wildem je nápis „WILD“ na hromadě kamenů. Ve výherní kombinaci vám dokáže nejenom nadělit dvojnásobek, ale s každým dalším wildem se tento násobitel zvyšuje na x4m x8 až na x16, který získáte se 4 wildy. Zával hnědých balvanů může spadnout shora jako lavina a pokrýt tak dokonce celý válec.

Bonusem je zlatý nápis „BONUS“. Jakmile trefíte alespoň 3 bonus symboly, aktivuje se bonusovka a vy máte možnost vyždímat maximum z 10 toček zdarma. Nejlepší na ní je, že jakmile padne výhra, symboly, které jí tvoří zůstanou na místě a válce se dotáčí, takže dokud trefujete výhry pořád dotáčení pokračuje. Tak na co ještě čekat, seberte svůj kyj a vyrazte na lov!
Pan Zelený: „Ten sesuv šutrů, to je teda rychlost! Násobky pak vidím úplně všude a výhra pak dosáhne neuvěřitelnejch rozměrů. Hra je chytlavá, všude je to samej kámen, a co kámen to i další výhra.“ Pan Červený: „Napjatě čekám až mi padne třetí bonus symbol. Pračlověk mi palcem nahoru ukazuje výhru, symboly se točí dokola a výhra s násobky krásně stoupá.“

Mrkněte také na tohle