Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 8. 2022 Recenze

Precius Max: Odneste si z čarovného lesa půlmilionovou výhru!

Vítejte uprostřed lesa, kde vám flétna společně s kytarou a houslemi zahrají relaxační melodii. Posaďte se ke speciálnímu dřevěnému stolu, který se pod horou jídla úplně prohýbá. Zavalitý rudovlasý Ir vás zve před svou chalupu na pořádnou hostinu. Jezte, pijte, hodujte a vychutnejte si šťavnaté výhry!

Jak se to hraje

Sázka v této hře je nastavena fixně na 50 korunek. Zatímco se vedle chalupy na šňůře suší prádlo, dřevěná ozubená kola pohání stroj a zajišťují výměnu symbolů na hnědém poli o rozměrech 4x5 pozic. Můžete si vybrat, jestli budete odkrývat jednotlivá pole postupně nebo všechny najednou kliknutím na pole “AUTO“. Zajímavé je na této hře, že pro získání výhry stačí 4 stejné symboly, které mohou ležet jak svisle, vodorovně, tak i na úhlopříčce. 

Chyťte skokany a posbírejte pečená selátka

Za zeleninu jako je okurka, lilek, brokolice a ředkvička nebo za houbu netrefíte nic, kdežto od vajíček už začínají výhry hezky stoupat. Lososem ani špízem sice nepohrdnete, ale za kuřata nebo zelené likéry už jsou výhry mnohem zajímavější. Nejluxusnější výhry jsou ovšem za zelené žáby, které je sice všude slyšet, ale o to těžší je, je chytit a za divoké prasátka, za které lze ulovit nádherných 500 000 Kč!

Speciální symboly zvyšují šanci na výhru

Wildem jsou hrací kostky s nápisem “CHANCE“. Ty může nalézt kdekoli v poli a díky jejich nahrazení ostatních symbolů utržit parádní výhry. Pokud narazíte na červený otazník, tak ten vám přidělí náhodný násobitel výhry v rozpětí od x2 až po neuvěřitelných x10000. Poslední vychytávkou je zlatý pohár, jenž funguje jako bonus symbol. Najděte jeden a otevře se vám cesta do bonusové hry, kde vás Ir pozve do svého příbytku, kde před vás postaví 3 poklopy (zvonky). Jakmile zvolíte jeden z nich výhru máte jasnou!
Pan Zelený: „Příjemně uklidňující hra s širokým výběrem jídla a šikovným wildem. Když na to teď koukám, už se mi z té pečínky sbíhají sliny. Při bonusovce s výběrem ze tří poklopů jsem zase napjatej jak kšandy!“ Pan Červený: „Tahle hra není nic pro vegetariány. Bez masa nebo kance není dobrého žvance. Zeleňák je amatér, jsem to pustil a na to tata jsem chytil po bonusovce 4 kuřata!“

Mrkněte také na tohle