Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 1. 4. 2021 Bonusy

Pomoc! Ztratili se nám pan Červený s panem Zeleným

Včera večer se někdy kolem osmé hodiny ztratili naši ambasadoři a nikdo neví kde jsou. Kam se poděli? Unesl je snad někdo?

Vždyť ještě v sedm hodin večer si pan Červený dával karetní partičku s Královnou Diamantů, kde se úpěnlivě snažil najít co nejvíce zlatých karet. A pan Zelený? Ten byl viděn, jak plánuje, že poletí do Ameriky a nadšeně mluvil o místních starobylých chrámech, aztéckém zlatu a svém kamarádovi Gonzovi.

Kam oba ambasadoři zmizeli? Zajali je snad nelítostní piráti, nebo v tom má prsty Joker se svým ďábelským úsměvem? Máme tu hned několik možných viníků.

Kdo za to může a kam vedou stopy?

Všichni podezřelí byli odvedeni na policejní stanici a podrobeni výslechu. Detektivům Stevovi a Javierovi z Narcos Halloween Jack sdělil: „Nemám s tím nic společného. Byl jsem celou dobu sám na hřbitově.“ A další? Upírka Amilia ze strašidelného hradu umí svou kuší neuvěřitelné kousky, ale nedokážeme uvěřit, že by našim ambasadorům ublížila.

Barbar Conan přišel s tím, že se ničeho nebojí a jako první se hrdinsky nabídl, že vyrazí na záchrannou misi s cílem najít naše milované reprezentanty Sazka Her. Ve stopování pomohl také vyhlášený lovec bizonů z opuštěné chaty. Lovec po čase rozeznal z lesa táhnoucí se stopu. Jako kdyby se někdo chtěl zbavit velmi těžkého pytle. Jsou ještě naživu? Stopa bohužel končila před útesy moře. Vikingové se tedy nabídli, že je svezou na svém drakkaru a přiloží tak ruku k dílu.

A jak to všechno nakonec dopadlo?

Naše výprava překonala moře a prosekávala si cestu džunglí, kde narazila na hladové tygry. Naštěstí se jim podařilo uniknout a zastrašit je. Prozkoumali řadu ostrovů, ptali se každého, koho potkali, ale kde nic tu nic. I přes veškerou snahu celé posádky je nedokázali najít, a tak se nakonec zklamaně vrátili domů.
 

Apríl!

Všechno je jinak!
Pan Zelený s panem Červeným jsou v pořádku a jen si ze všech trošku vystřelili. Kancelář namaskovali tak, aby to vypadalo, že byli někým uneseni. Místo toho si ale užívají na ostrově pokladů, kde otevírají jednu truhlu za druhou a hledají hromadu zlaťáků a lesklé drahokamy.

Ale nemusíte se vůbec bát, mají pro vás malou odměnu ve formě bonusu, který vám zlepší dnešní den. Stačí si vložit minimálně za 100 Kč s bonusovým kódem april a od našich ambasadorů dostanete navíc dalších 100 Kč. 😊 (Tento bonus již nelze aktivovat) 

Přejeme vám krásné velikonoční svátky! 🐇
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle