Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 9. 2022 Recenze

Persian Nights: Doleť si na koberci pro pohádkovou výhru!

Nech se okouzlit atmosférou orientu a prožij na vlastní kůži strhující příběh o Aladinovi. Prastarou kouzelnou lampu vývojáři z e-gamingu pořádně oprášili, takže se rozhodně nemusíš bát, že dostaneš jenom tři přání. Na co všechno se můžeš těšit?

Každý symbol může být wild

Pohádkový pětiválec má netradičně 5 symbolů na válec a nabízí tak spoustu výherních řad, rovných padesát. K výhře stačí trefit aspoň 3 stejné symboly 9, 10, J, Q, K, A, šavle a Aladina, za které si odneseš spíš drobnější výhry. Princezna Fatima a vysmátý šejk s turbanem na hlavě už jsou o dost štědřejší, a navíc vyplácí i ve dvou kusech. V pěti ti pak nasypou 6 nebo 10násobek. Wildem se může stát kterýkoli symbol kromě toho bonusového. Aby se proměnil, musí být v modrém rámečku a padnout na prvním válci vedle lucerny (na prostředním řádku). Nejlepší na tom je, že když s takovým symbolem vodorovně nebo svisle sousedí další orámované znaky, přemění se také na wildy!

Co tě čeká ve zlatém paláci?

Tref tři bonusové symboly zlatého paláce kdekoliv na prostředních třech válcích a omrkni, jaké bohatství ukrývá. Dostaneš v něm 10 free spinů, ve kterých je funkce ze základní hry pořádně vytuněná. Aby se z orámovaných symbolů stal wild, nemusí už padnout jen na prostředním řádku – v bonusovce je tahle finta s wildy ztrojnásobená, takže stejně fungují i horní a spodní řádek. Šance na skvělou výhru se tak rapidně zvyšuje. Navíc kdykoli během toček zdarma můžou na válcích přistát další paláce s další várkou extra spinů. Než vstoupíš do paláce, uvaž si turban fakt pevně, protože při takový divočině by ti mohl snadno ulítnout!
Pan Zelený: „Díky znělce si připadám, jak kdybych pročítal pohádky tisíci a jedné noci. Nejlepší je ale lampa nalevo od válců, která mi nevýherní točku přemění díky wildům na výherní.“ Pan Červený: „Funkce s lucernou, která mění symboly na wildy, je bomba. Naplno se to ale ukáže teprve v bonusu, takže se vyplatí na něj počkat. Stačí málo a plátno je posetý wildama, a když se k tomu ukáže ještě šejk, tak výhry ani nestíhám počítat.“

Mrkněte také na tohle