Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 11. 2020 Jak hrát

Nová funkce na Sazka Hrách: Oblíbené hry

Patříte k hráčům, kteří při každé návštěvě Sazka Her zkouší nové, neokoukané hry nebo nedáte dopustit na své osvědčené koně? Pokud patříte spíše do té druhé skupiny, máme pro vás skvělou zprávu! Nasadili jsme totiž novou funkci, oblíbené hry. Pojďme si tuto funkci krátce představit.
 

Intuitivní ovládání

Tím, jak se nabídka automatů rozšiřuje, může trvat hledání vašich favoritů o něco déle. Když si nastavíte oblíbené hry, tato starost vám odpadne. Přidání her do oblíbených je velmi jednoduché, stačí u dané hry kliknout v levém horním rohu na šedou hvězdičku. Ikona se zažlutí a máte hotovo. Až se příště vypravíte na Sazka Hry, stačí si v horní nabídce kliknout na ‚oblíbené‘ a pustit se do hry. Je úplně jedno, jestli si uložíte jednu, dvě hry nebo třeba dvacet.

Vašich prvních pět oblíbených her budete mít kdykoli k dispozici na hlavní stránce Sazka Her. Pokud si „oblíbíte“ alespoň jednu hru, začnou se vám zobrazovat oblíbené hry mezi informacemi o bonusech a nabídkou Všech her.

Vaše oblíbence si navíc můžete libovolně řadit – klepnutím na tlačítko ‚upravit pořadí‘, které naleznete v oblíbených hrách vpravo nahoře, se hry rozklepou a vy si je přetáhnutím seřadíte podle toho, které máte nejradši. Takhle si i můžete udržovat přehled o tom, kde se na vás usmála štěstěna 😊.

Nechcete už dále používat oblíbené hry? Není problém, kliknutím na žlutou hvězdičku se hra vyřadí z oblíbených a hvězdička opět zešedne. Pokud takto odznačíte všechny, přestanou se oblíbené zobrazovat na hlavní stránce Sazka Her.


Tak to vyzkoušejte!
 

Moje nejhranější a nové hry

Tato dvě řazení je to první, co uvidíte, když se dostanete na stránku s nabídkou Sazka Her. V nových hrách vždy uvidíte čerstvě vydané herní pecky, které stojí za vyzkoušení. V položce ‚moje nejhranější‘ se vám zobrazí mašiny, ve kterých jste za poslední měsíc měli největší celkovou výši sázek, tedy největší obrat. Zde je trochu výhoda u mobilů, protože na mobilní verzi webu uvidíte z obou kategorií 5 her, zatímco na stolním počítači pouze 3.

 

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle