Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 3. 2021 Recenze

Night Queen: Jaké poklady ukrývá říše noční královny?

Studio iSoftbet patří k výrobcům her, kteří se nebojí vytvářet automaty s příběhem a experimentovat s bonusovými funkcemi. V nové pecce Night Queen vkročíte do říše noční královny, která ovládá celou řadu kouzel, díky kterým si přijdete na parádní výhry.

Očarované válce plné překvapení

Na pěti válcích o dvaceti výherních liniích se točí kromě karetních hodnot 10, J, Q, K a esa symboly, které dokreslují celkovou atmosféru slotu – havran, divoký kůň, tajemný cizinec a samotná královna noci. Symboly mohou zaplnit celé válce a rozhodně nemusíte smutnit, když se neposkládají do výhry. Válce, které jsou zaplněné jedním symbolem, se totiž můžou kdykoliv prohodit tak, aby k výhře došlo. Tím ale královniny čáry a kouzla zdaleka nekončí. Když zaplníte 3 sousedící válce jedním symbolem, královna může k výhře vylosovat násobitel až x30!
 

Free spiny s extra porcí napětí

I když je už základní hra nabitá speciálními funkcemi, ve slotu nechybí ani volné točky. Těch může být 10, 12 nebo 15 a k jejich získání potřebujete trefit 3, 4 nebo 5 scatterů s nápisem Night Queen kdekoliv na válcích. V říši noční královny se největší divy odehrávají samozřejmě v noci, a tak je bonus doplněn o mystery symboly, na kterých je vyobrazený měsíc. Úplňky chodí vždy po celých válcích a když přistanou na herní ploše, změní se v některý z ostatních symbolů. Tuto funkci můžou ještě vyšperkovat vychytávky ze základní hry a šance na pořádnou trefu je tak ve volných točkách ještě větší.
 
Pan Zelený: „Netradiční automaty od iSoftbetu mě fakt baví, v tomhle slotu se pořád něco děje. Super je prohození válců, není nad to, když se z nevýherní točky nakonec stane točka výherní.“
 
Pan Červený: „Mechanika hry je promakaná od A do Z. Výhry se mi ze začátku zdály docela malý, ale když jsem objevil násobitel za 3 zaplněný válce, tak mi spadla čelist.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle