Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 6. 2022 Recenze

Mountain Legends 2: Vydejte se na čundr, vysoko na úpatí majestátných hor!

Nádherné výhledy na vás čekají až na samotných vrcholcích hor. Vypravte se s námi na dobrodružný výlet, postavte si stan nebo spěte rovnou pod širákem, ať můžete v noci pozorovat hvězdy, které ve městě kvůli světelnému smogu bohužel neuvidíte, ale od toho je tu právě tato herní pecka.

Staňte se lovcem divoké zvěře

Výrobce her e-gaming je proslulý tematickými hrami s mimořádnými výdělky a tento zvířecí pětiválcový automat není žádnou výjimkou. Od původního dílu se liší tím, že má o jeden symbol na válec víc, takže herní pole se nám o dost zvětšilo. Stejně jako v jedničce i zde můžete získat výhru díky 20 výherním liniím. Stačí pouze trefit 3 totožné symboly, a je to! Nižší výhry představují kamenné symboly písmen (K, A), které hrají různými barvami. Následujte stopy černého pantera a odvážného muflona, abyste byly odměněni středně velkou výhrou. Zrzavá liška je vysoce ceněná a najít ji nebude jen tak. Ovšem pro šikovné lovce je největší výzvou najít smečku hladových vlků a nebezpečné samotáře medvědy grizzly, na které je v 5 kusech vypsaná odměna 160 nebo dokonce 200násobek sázky!

Táborák s horským výhledem

Wildem je stejně jako v jedničce táborák, kde za každý pořádný oheň vám bude udělen násobitel x2 a když jich bude víc, tak se hodnoty násobitelů pěkně vynásobí navzájem. Scatter se nám od původního dílu pěkně roztáhl a nyní se skládá z 9 kousků výhledu na zasněžené hory. Jednotlivé díly skládačky najdete na jednom z válců 2, 3 nebo 4. Poskládejte uprostřed celý obraz krajiny a otevře se vám cesta do bonusovky s 10 free spiny. Nejlepší na ní je, že jakmile trefíte výhru, symboly, které ji tvoří zůstanou zamčené na svém místě a dochází k dotočení ostatních symbolů, za které se vám nestrhne sázka a jsou zdarma. Válce se vám budou tedy dotáčet, dokud budou padat výhry nebo se zaplní všechny pozice na válcích. Tak jak velký úlovek si z automatu odnesete? 
Pan Zelený: „Medvědi jsou moje oblíbená zvířata a tady dělají ty nejvyšší výhry, to je skvělý! Miluju, když si můžu oddechnout u ohně, opéct buřty, nic neřešit a oddechnout si od stresu velkoměsta.“ Pan Červený: „Abych nevystrašil zvěř, tak ani nedýchám. Určitě se tu někde potuluje vlčí smečka. Táborák je parádní, když se všude rozhoří a já si můžu vychutnat pěkně vysoký násobky. Na bonusový hře mě nejvíc baví to dotáčení, kde trefuju jednu výhru za druhou. Tady se teprve ukáže, kdo je větší zvíře!“

Mrkněte také na tohle