Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 8. 2023 Recenze

Minotauros: Dosáhneš na bájnou výhru?

Prázdniny jsou u konce a tak není na škodu si připomenout něco z historie. Vydej se s novou peckou od providera Endorphina do bájného Mínoova bludiště. Tento automat s antickou tématikou nadchne nejen fanoušky legend a mytologie, ale také hráče, kteří si chtějí na chvilku odpočinout od ovocných klasik. Dej pozor, ať se v labyrintu neztratíš!

Co tě čeká v bludišti?

Na pětiválcové mašině najdeš deset výplatních linií. Menší výhry sypou klasické karetní symboly J, Q, K,A, které ve třech dají 0.5x vklad, ale v pěti ti nadělí velmi pěkný desetinásobek. O něco vyšší výhry ti na konto přihrají symboly štítu, přilby, klubka a bludiště. Ty nejtučnější výhry však padají za symboly hrdinů této hry princezny Ariadny a nebojácného Thésea, které v kombinaci tří nadělují desetinásobek a v pěti rovnou osmdesáti, respektive sto násobek tvé sázky. Z takových výher ti určitě půjde hlava kolem. 

Minotaurova opětovná roztočení

Už samotná základní hra je zajímavá jak tématikou, tak výší výher. Tahle nadupaná mašina si však pro tebe schovává další skvělé vychytávky. Na válcích 2,3,a 4 se může objevit Minotaurus, který plní nejen funkci wildu. Po vyplacení úvodní výhry roztáčí válce tak dlouho, dokud ti nepadne další výherní kombinace. Samo o sobě už tohle je super, ale Minotaur pro tebe má další bombu, každé nevýherní volné zatočení ti zvyšuje násobitel budoucí výhry a jeho hodnota není nijak omezena. Minoutaurus na 4 válci ti tak dává tu nejvyšší šanci na tučný big win. 
Pan Zelený: „Tematické hry, to je něco pro mě.  Takovej herní zážitek mi žádná ovocná bedna nepřinese. Vydařená grafika naladí tu správnou atmosféru pro sbírání výher. Výhodou je, že slušné zisky naberu i za symboly písmen“. Pan Červený: To jsem z toho celej jelen. Když mi zadupe ten rohatej, tak vlastně nechci chytit výherní točku pěkně dlouho. Čím déle čekám, tím je následný big win tučnější. Naprostá bomba!“.

Mrkněte také na tohle