Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 9. 2023 Recenze

Magic Wheel: Zatoč kolem štěstí a buď v balíku

Další dávka oldschoolového gamingu je tady, a na svědomí ji nemá nikdo jiný než studio BigWin Games, které v online světě uplatňuje své zkušenosti z kamenných casin. Chytlavý výherní automat Magic Wheel ale nadchne nejen fanoušky retro klasiky, tak zkus své štěstí a přijď z něho vybouchat nějaký ten big win!

Odměna za plné plátno

I když se jedná o klasickou mašinu, najdeš na ní jen jeden druh ovoce - ikonické třešně ti na tomhle trojválci zajistí spíš drobnější výhry. Dál tu najdeš znaky dolarů, zvonky a sadu barů, za které zkasíruješ o něco víc, a největší zisky tě čekají za sedmičky a růžové diamanty. Ty fungují jako wild symboly a pokud najdeš tři na jedné z pěti výherních linií, máš v kapse 100násobek sázky. Krásných výher se ale dočkáš i za obyčejnější symboly, a to díky funkci Full house. Jakmile ti padne plné plátno stejného symbolu, celková výhra se ti automaticky znásobí x2!
Obrázek - Odměna za plné plátno

Dubluj i v bonusu

Násobení výher za plná plátna není to jediné, co tenhle skvělý retro slot nabízí. Vývojáři z BigWin Games si asi řekli, že když už dublovat, tak na všech frontách. Když ti padnou na libovolných pozicích 3 symboly Super Win, spustí se speciální bonus, kde si zatočíš na kole štěstí. Na něm si vylosuješ výhru v rozmezí 5 až 200násobku sázky anebo vytočíš DOUBLE. Tím kolo roztočíš znova a následná výhra se ti zdvojnásobí. DOUBLE může padnout i dvakrát po sobě, a to se pak výsledná odměna z bonusu vyšplhá do magických výšin!
Pan Zelený: „Když vstoupím do hry se zapnutým zvukem, připadám si, jak kdybych vkročil do ringu zápasit o titul v těžký váze. A podobně jsem si připadal i když mi můj první big win přinesly na táce sličný hostesky 😊.“ Pan Červený: „Na tomhle retro stroji je krásně vidět, že jednoduchým trojválcům ještě zdaleka neodzvonilo. Nejradši mám kolo štěstí – obzvlášť, když mi padne DOUBLE!“

Mrkněte také na tohle