Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 6. 2024 Recenze

Lucky Hot: Nažhav se na výhry

Léto je tady a s ním i žhavé výhry na hracím online automatu Lucky Hot od výrobce Amusnet. Tahle bedna je nejtradičnější ze všech tradičních mašin – najdeš tady tři válce se třemi symboly a pěti výherními liniemi v klasické podobě. Žádné nesmysly jako motýlci, ptáčci nebo princezny, prostě klasika – citróny, sedmičky a zvonky. Zkrátka online slot pro pravé fajnšmekry.

Jednoduchý ovocný automat 

Tahle tříválcová casino hra to s tebou hraje na rovinu. Nenajdeš tady žádné složitosti, prostě srovnej do výherní linie 3 stejné symboly a shrábni výhru. Symboly Bar ti přihrají pěkný 12násobek sázky a symboly hvězd přičarují hvězdný násobek sázky x40. To vypadá slibně!

Sedmy a plné plato, stojí to za to!

Nejvíc tě potěší sedmičky, které přináší big win v úžasném násobku sázku x150! 

Za ovocné všeho druhu si přijdeš na slušný násobek sázky x8. Ale, když se na všech pozicích herního pole objeví symboly stejného ovoce, celá výhra se ještě znásobí x2!

Zkusíš štěstí na pravé hardcore bedně?
Pan Zelený: „Takovéto hry s jednoduchou mechanikou ocení jen pravý srdcař jako jsem já. Žádné složité srandičky, prostě hned vidím, jestli získávám big win nebo mega win.“ Pan Červený: „Na první pohled jednoduchá bedna, která ale pěkně sype. A co teprve, když se po herním poli rozsype jeden druh ovoce! To pak přijde sklizeň big winů, jak se patří.“

Mrkněte také na tohle