Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 30. 9. 2021 Recenze

Joker 27: Přinesou vám hvězdy štěstí?

Retro pořád frčí, tak co takhle roztočit tento oldschoolový hrací automat od Kajotu? Joker 27 je jednoduchý online automat, ve kterém ale není nouze o bonusové prvky, ani o tučné výhry. A kdo ví, třeba si odnesete i některý z bonusových jackpotů, který lze trefit i za nejnižší sázku!

27 šancí na výhru

Tříválcový výherní automat je plný šťavnatého ovoce a nablýskaných zvonečků a barů. Z ovoce je tradičně nejvyšší symbol meloun, který vyplácí 16násobek sázky za jednu trefenou řadu.

Nejvíc vás potěší zelený JOKER bar, který nahrazuje všechny symboly a když se objeví na všech třech válcích, zhodnotí vaši sázku x60. Vyhrát na tomhle stroji není žádná věda. Díky 27 výplatním liniím stačí, aby jeden symbol padnul na každém válci a máte vystaráno.

Otočky zdarma a odměna za plátno

Když online slot vyplácí stylem „criss cross“, tak nezáleží na tom, jestli jsou symboly v rovině. Když jde ale o třešně a hvězdy, budete je tlačit očima na prostřední řádek, protože vám kromě slušné výhry přidají rovněž free spiny zdarma.

Třešně veprostřed nadělí jedno zatočení zdarma a hvězdy dokonce deset volných zatočení, během kterých můžete klidně získat další bonusové točky zdarma. Pořádné výhry se ale můžete dočkat kdykoli během casino hry. Když všechny válce pokryje jeden symbol a vytvoří tak plné plátno, celá výhra se vynásobí x2.
Pan Zelený: „Na tomhle herním automatu mám nejradši, že jsou dvě možnosti, jak chytnout free spiny zdarma. I jedna volná točka zdarma za třešně může být klíčová!“ Pan Červený: „Neexistuje lepší pocit, než když se celý plátno zaplní jedním symbolem. To pak i obyčejný švestky a pomeranče vyplácej pořádný rakety 😊.“

Mrkněte také na tohle