Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 30. 9. 2021 Recenze

Joker 27: Přinesou vám hvězdy štěstí?

Retro pořád frčí, tak co takhle roztočit tuhle oldschoolovou pecku od Kajotu? Joker 27 je jednoduchá hra, ve které ale není nouze o bonusové prvky, ani o tučné výhry. A kdo ví, třeba si odnesete i některý z jackpotů, který lze trefit i za nejnižší sázku!

27 šancí na výhru

Tříválcová mašina je plná šťavnatého ovoce a nablýskaných zvonečků a barů. Z ovoce je tradičně nejvyšší symbol meloun, který vyplácí 16násobek sázky za jednu trefenou řadu. Nejvíc vás potěší zelený JOKER bar, který nahrazuje všechny symboly a když se objeví na všech třech válcích, zhodnotí vaši sázku x60. Vyhrát na tomhle stroji není žádná věda. Díky 27 výplatním liniím stačí, aby jeden symbol padnul na každém válci a máte vystaráno.

Free spiny a odměna za plátno

Když hra vyplácí stylem „criss cross“, tak nezáleží na tom, jestli jsou symboly v rovině. Když jde ale o třešně a hvězdy, budete je tlačit očima na prostřední řádek, protože vám kromě výhry přidají free spiny. Třešně veprostřed jednu točku a hvězdy deset, během kterých můžete klidně získat další bonusová zatočení. Pořádné výhry se ale můžete dočkat kdykoli během hry. Když všechny válce pokryje jeden symbol a vytvoří tak plné plátno, celá výhra se vynásobí x2.
Pan Zelený: „Na týhle hře mám nejradši, že jsou dvě možnosti, jak chytnout free spiny. I jedna volná točka za třešně může být klíčová!“ Pan Červený: „Neexistuje lepší pocit, než když se celý plátno zaplní jedním symbolem. To pak i obyčejný švestky a pomeranče vyplácej pořádný rakety 😊.“

Mrkněte také na tohle