Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 12. 2020 Recenze

Jingle Spin: Vánoční hra plná dárků

Štědrý den je tu, a tak nadešel čas představit první ryze vánoční automat na Sazce. Nenechte se semlít vánočním shonem a zrelaxujte se u této pohodové hry ze studia NetEnt. Příjemná grafika, hudba a zvukové efekty vám zajisté pomohou naladit tu správnou sváteční atmosféru. A třeba vám přinesou i pěknou výhru a tu pravou vánoční nadílku.

Kolo štěstí s dárky v každém spinu

V pětiválcové hře o dvaceti výherních liniích jsou všechny symboly vyobrazeny jako vánoční ozdoby a nejcennější je červenozlatá koule. když jich najdete pět na výherní řadě, vyhrajete padesátinásobek sázky. Wild je zde v podobě dárku, a kromě své klasické funkce – nahrazování symbolů tak, aby došlo k výhře – je důležitý i pro získání bonusových kol.

Při každé otočce se totiž netočí jen válce, ale i kolo štěstí. Vytočit můžete extra peněžní výhru, expandujcí wild, free spiny, nebo překvapení, které náhodně zvolí jednu ze tří funkcí. Santa vytočenou odměnu hodí nad válce do rukou svých šikovných pomocníků, kteří si ozdobu přehazují s každým novým spinem zprava doleva.

Abyste získali jednu z prémií, musí dorazit WILD na válec, nad kterou se odměna právě nachází. Nás nejvíc zaujal expandující wild. Když se aktivuje, tak přemění všechny sousedící symboly na další wildy.

Vyhrajte balík ve free spinech

Na hře Jingle Spin je skvělé, že pro získání free spinů nečekáte na 3 scattery, jak tomu bývá ve většině her. Stačí, aby se koule vystřelená z kola štěstí setkala s WILDEM a máte vystaráno. Můžete se těšit na 7 až 50 volných toček, během kterých můžete dostat další spiny a jiné bonusové funkce jako v základní hře. V bonusovce ale máte větší šanci na trefení extra prémií. Na začátku volných toček jsou totiž ozdoby z kola štěstí rozdány hned čtyřem trpaslíkům. To by bylo, aby se nepodařilo některé z nich lapit do dárků a odnést si pořádnou výhru.

Sázky na Jingle Spinu jsou v rozmezí 4 až 1000 Kč s maximální výhrou stanovenou na půl milionu. Hru si ale můžete vyzkoušet i v režimu pro zábavu.

Pan Zelený: „NetEnt si umí s bonusovýma funkcemi vyhrát a tenhle vánoční slot se jim fakt povedl. Trpaslíci, kteří hází ozdoby do dárků, jsou super!“ Pan Červený: „Nejradši mám, když se podaří chytit expandující wild, nejlíp na prostředním řádku, aby vzniklo devět wildů. Pak už jenom sleduju, jak výhra nabírá obřích rozměrů.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle