Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 12. 2023 Recenze

Jingle Bells: Santa nosí výhry

Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas? Taky už na tebe dýchá vánoční atmosféra a nemůžeš se dočkat ježíška a rozbalování dárečků? I když si budeš muset ještě pár dní počkat, my nadělujeme dárečky v podobě výher už teď. Pouze v online casinu Sazka Hry si můžeš zahrát zbrusu nový online výherní automat Jingle Bells od novinky mezi našimi dodavateli Red Tiger. Najdeš i ty pod stromečkem nějaký ten big win? 

Vánoce, jak se patří

Online slot Jingle Bells je pětiválcovým automatem s 20 výherními řádky a je nabitý parádními funkcemi. Samozřejmostí je krásný vánoční vizuál a s tematickým hudebním doprovodem. Celkem v online automatu můžeme chytit 13 různých symbolů s výplatami již od třech shodných. 

Nejnižší výhry karetní symboly od 10 do A ti v pěti dají maximálně čtyřnásobek tvého vkladu. O něco lepší je to pak s lízátkem, ponožkou a koulemi. Tady se v pěti budeš radovat až z násobku x7 za pět stejných symbolů. Nejvyšší výhry nadělují symboly hvězdy a a zvonečky. Zvonečky ti zacinkají malou výhrou i za dvojičku, za pětici však pobereš sympatický 16násobek sázky.

K výhře ti může dopomoci také wild, který je zde vyobrazen jako symbol dárku. Jako vždy ti nahradí jakýkoliv symbol, kromě speciálních symbolů. Na vše dohlíží ze strany také Santa, který se čas od času rozhodne nadělit ti něco navíc. Dostat můžeš bonus „Pršící symboly wild“, kdy ti na válce napadají náhodně symboly wild. Bonusová funkce „Vyhrávající válce“ ti pro změnu na válce nahází pouze symboly vysokých výher.

Dalším překvapením je pak „Mega wild“ o rozměrech 3x3, který spadne náhodně na válce a zvýší tvou šanci na mega výhru. A v neposlední řadě je zde ještě „Vánoční stromeček“, který naděluje náhodné multiplikátory, a to od 3x až do 20x. Tenhle Santa je prostě je štědrý a nebojí se rozdat mega výhry. 

Další Santova nadílka

S dárečky jsme ale ještě neskončili. Santa si pro tebe připravil ještě další zajímavé bonusové funkce. Ještě tu jsou totiž dva symboly, o kterých jsme nemluvili. Bonusový scatter v podobě saní s dárečky. Padnout ti mohou kdekoliv na válcích a spustí ti bonusovou hru zdarma.

Cílem bonusové hry je vybrat vždy jeden dárek, který tě posune na hracím poli o určitý počet políček. Vybírat dárky můžeš až do té doby, dokud se neobjeví dárek s výplatou. Čím dále dojdeš, tím je vyšší násobitel tvého vkladu, který na konci hry obdržíš. Svůj vklad tak můžeš znásobit až 800x.

Posledním symbolem, který si ve hracím automatu Jingle Bells představíme je pytel s dárky. Tento symbol znamená točky zdarma a k jejich spuštění potřebuješ minimálně tři pytle. Na začátku kola zatočení zdarma si vybereš jeden ze tří pytlů, ze kterého ti Santa přidělí určitý počet volných otoček.

Lze získat 10, 12, 15, 16, 18 nebo 20 free spinů zdarma. Počet těchto free spins je zvýšen o 10, za každý další bonusový symbol pytle nad požadované minimum tří symbolů potřebných ke spuštění bonusovky. Za pět těchto scatterů tak můžeš získat až 40 zatočení zdarma. Tenhle Santa je prostě štědrý. Tak šťastně a vesele pro výhry!
 
Pan Zelený: „Jako milovník Vánoc se samozřejmě už nemůžu dočkat. A tahle bombová tematická hra mi to čekání zaručeně zpříjemní. Herní automat má mnoho možností, jak získat výhru, a to je přesně to co mám rád.“ Pan Červený: „Miluju tohohle Santu! Hlavně když v bonusovce hopká po násobcích a já vím, že každým dalším skokem je moje kapsa plnější a plnější. Za tyhle výhry bych Santovi klidně dělal i soba.“

Mrkněte také na tohle