Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 10. 2023 Recenze

Online automat Jewels Quest 2: Prodereš se džunglí k výhře?

Jestli v sobě skrýváš dobrodružné srdce a nebezpečí je tvým denním chlebem, tak si správně. Provider e-gaming si pro tebe připravil výherní automat Jewels Quest 2. Zažij dobrodružství v tajuplné divočině neprobádané džungle, kde se v bujném porostu vinnou liány a kde žije nespočet rozmanitých exotických tvorů. Přines si do džungle štěstí a objev skryté bohatství, které se může ukrývat za každým kamenem. Podaří se ti najít ve hře také legendární e-gaming diamond jackpot? 

Výhry ze všech směrů

Online automat Jewels Quest 2 patří k tradičním hracím automatům od dodavatele e-gaming a protřelému hráči ji určitě není třeba blíže představovat. Jedná se se o klasický pětiválec s 20 výherními řadami. Výhry bereš již za tři shodné symboly ve výherní linii. Specialitou této hry je, že všechny výherní kombinace jsou počítány zleva, zprava a taky uprostřed. Nižší výhry nadělují symboly 9, 10, J, a Q, které v pěti dokážou dát až 4násobek tvého vkladu.

O vyšší výhry se pak starají symboly A, K, a hlavně žlutá maska. Pět masek ti totiž do kapsy napálí velice slušný patnáctinásobek vkladu. Po započítání výhry výherní symboly zmizí a místo nich napadají nové symboly a ty tak můžeš tvořit stále více výherních kombinací. To by bylo, aby se z toho nepodařilo udělat nějaký ten big win.

Tajemství džungle

Žádná správná hra se neobejde bez toho „něčeho“ navíc, co ti nabídne ještě více zábavy a více možností narvat svoje konto k prasknutí. Symbol wildu dneska žádného otrlého hráče nepřekvapí, zde je vyobrazen jako symbol zelené masky. Může se objevit kdekoliv na válcích a tradičně nahrazuje všechny symboly kromě scatteru. Scatter zde má podobu červené masky a tři a více ti spustí bonusovou hru Mystery. Všechny symboly scatter, které spustily bonusovou hru se přemění na tajnou kryptu s pokladem v podobě diamantu, který ti udělí náhodný multiplikátor tvého vkladu. Nejvzácnější stříbrný diamant ti udělá radost pětadvacetinásobkem tvého vkladu. A taková výhra ti určitě zlepší náladu. Podaří se ti ulovit jeden ze čtyř úrovní e-gaming jackpotu
Pan Zelený: „Stačí pár stejných symbolů u sebe a už z toho kouká pěkná výhra. A je mi vlastně jedno, kde na válcích padnou, protože výhry mi to nadělí z obou stran, ale také z prostředka.“ Pan Červený:“ Tohle je prostě bomba! Výhry padají jedna za druhou a já si chrochtám blahem. Ale když se blýsknou diamanty, tak se mi teprve začne rosit čelo. A to ještě neví, že si jdu i pro ten jejich jackpot.“

Mrkněte také na tohle