Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 6. 2021 Jak hrát

Jak na nové turnaje?

Pan Červený a pan Zelený tahají další eso z rukávu, tentokrát pro vás připravili turnaje s parádními výhrami. Představíme vám naše nové turnaje a vysvětlíme si jak s nimi pracovat. 

Jak se zorientovat v turnajovém prostředí?
Do turnaje se můžete zapojit hraním jedné z vybraných her a uskutečnění sázky v minimální výši pro účast (obvyklá minimální sázka je 5 nebo 10 Kč).

Jak se zorientovat v turnajovém prostředí?

Do turnaje se můžete zapojit hraním jedné z vybraných her a uskutečnění sázky v minimální výši pro účast (obvyklá minimální sázka je 5 nebo 10 Kč).

Pojďme si popsat jak to vypadá ve hře, která je součástí turnaje. Přímo ve hře je tučným žlutým písmem zvýrazněn název turnaje, kde přímo pod ním uvidíte, kolik času vám ještě zbývá do konce turnaje. Tabulka s pořadím se dá posunout přetažením na jiné místo obrazovky dle vaší potřeby.

Svoje aktuální pořadí v turnaji zjistíte v levém horním rohu obrazovky. Pod nápisem „RANK“ se vám ukazuje číslo, které určuje na kolikáté jste pozici v žebříčku výherců. V malé tabulce se ukazují pouze dva hráči nad vámi a dva pod vámi. Pokud chcete vidět všechny hráče, klikněte na tlačítko „MORE“ a scrolováním nahoru a dolů si můžete zobrazit ostatní hráče. Podmínky aktuálního turnaje naleznete po kliknutí na písmeno "i" vedle názvu turnaje.

Body a turnaje

Počet bodů je zobrazen ve sloupci „POINTS“. Body se vám přičtou za pár sekund. Kritéria pro získání bodů se liší pro každý turnaj. Může to být počet otoček, součet vsazených částek, nebo nejvyšší vážená výhra neboli nejvyšší násobek vaší sázky.
Úplně napravo najdete sloupec „PRICES“ s výší výher, které lze získat po umístění na jedné z výherních pozic.

Po kliknutí na znak menu (tří vodorovných čar) a kliknutí na tlačítko „UPCOMING TOURNAMENTS“ se vám rozbalí všechny budoucí naplánované turnaje. Dále pak kliknutím na „ACTIVE TOURNAMENTS“ nebo „FINISHED TOURNAMENTS“ se dostanete na probíhající nebo již ukončené turnaje.

Ocenění "ACHIEVEMENTS" zatím nejsou funkční, takže v průběhu turnaje vám stačí pouze první tlačítko nástroje turnaje pro sledování jeho aktuálního průběhu a zjištění dalších informací o turnajích.

A to není všechno. Pokud zrovna nehrajete, můžete si po zalogování zkontrolovat vaší pozici ve všech turnajích, kterých se účastníte ZDE. Na této stránce také najdete detailní informace o aktuálních a budoucích turnajích.

Mrkněte také na tohle