Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 22. 9. 2023 Recenze

In Jazz: Zabrnkej si na big winy

Léto pomalu se pomalu chýlí ke konci a s ním také festivalová sezóna. S námi se však nudit nebudeš, společně s providerem Endorphina tě zavedeme do začátku dvacátého století v USA a undergroundových klubů, kde právě prožívá svůj boom jeden z nejoblíbenějších hudebních stylů. Zabrnkej si s námi Jazz a pochytej nějaké ty bigwiny. 

Hravé výhry

Velmi pěkně zpracovaný automat tě okouzlí nejen povedenou grafikou hýřící barvami, ale také stylovým hudebním doprovodem. Dále ti nabídne pět válců s 25 výherními liniemi. Výherní kombinace se vyplácí za již tři spojené symboly.  Karetní symboly 10, J, Q, K, A ti nadělí spíše menší výhry, pětice „Es“ ti dá osminásobek tvého vkladu. Housle a trombón už tě potěší více, kdy vyplácí ve třech 1,25x, ve čtyřech 6x a v pěti parádní 20násobek. Nejvyšší výhry ti do kapsy nasypou symboly saxofonisty, basáka a zpěvačky. Pět blonďatých div ti vykouzlí úsměv na tváři, když ti přihrají dvaatřicetinásobek tvého vkladu. Chybět samozřejmě nemůže ani wild, který zde představuje symbol houslového klíče. Nejen že nahrazuje jakýkoliv symbol, ale může i sám vytvořit výherní kombinaci s luxusním 40násobkem za pětici. 

Jazzová kapela

Další vychytávka, kterou ti tento slot nabídne, je symbol scatteru „In Jazz“. Pokud se ti na válcích objeví minimálně tři, tak nejenže shrábneš výhru, ale obdržíš také 10 volných zatočení zdarma se dvěma roztaženými wildy v každém zatočení. Wildy zastupují samozřejmě všechny symboly kromě scatteru a násobí výhry x1, x2 nebo x3. V případě, že oba wildy vytvoří výherní kombinaci, započítají se ti oba násobitele. Free spiny zdarma můžeš navíc v průběhu bonusovky získat znovu. A z toho už kouká nějaký ten roztančený big win. 
Pan Zelený: „Kdo nemá rád jazz, jako by nebyl. Spojení pěkné grafiky, líbivých tonů a výher je ideální kombinací na vyplnění dlouhé chvíle.“ Pan Červený“ Na tyhle freespiny zdarma se rozhodně vyplatí počkat. Potenciál na tučné výhry je díky zaručeným wildům v každé otočce obrovský a to je přesně to, co mám rád. 😊 „

Mrkněte také na tohle