Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 13. 6. 2024 Recenze

Hot Zone Wild: Oldschoolově laděný automat se spoustou akce

Nedáš dopustit na staré dobré ovoce, zvonky a diamanty, ale zároveň ti už herní mechaniky v těchto online slotech neposkytují pořádný zážitek ze hry? Tak vyzkoušej jeden z nejnovějších přírůstků v naší nabídce z dílny zahraničního providera iSoftBet. Hrací automat Hot Zone Wild v sobě snoubí oblíbené symboly a moderní mechaniku s možností vyhrát i za drobné peníze pořádný balík!

Vyhrávej křížem krážem

Klasické karetní a ovocné symboly tu budeš chytat na ne příliš tradičně rozvržené herní ploše. Ta čítá šest válců po třech řádcích a nabízí populární criss cross mechaniku vyplácení výher. Díky tomu máš v každém spinu 729 možností, jak dojít k výhře. Stačí trefit tři stejné symboly na po sobě jdoucích válcích zleva, a máš jí v kapse. 
 
Za karetní písmena J, Q, K a A posbíráš spíš menší výhry do 1,5násobku sázky. Třešně s citróny a melouny si už vychutnáš o něco víc, když za ně v šesti kusech dostaneš 5, 6 a 7,5násobek, a zvony s diamanty tě jako prémiové symboly potěší 10 a 25násobkem tvého vkladu na spin. 

Ve hře samozřejmě nesmí chybět wildy, které sice mohou padnout jen v tzv. Hot Zone, což jsou prostřední čtyři válce, ale v bonusu mají speciální vlastnost navíc, kterou ocení každý hráč.

Odnes si až 20000násobek sázky!

Bonus spustíš, když na prostředních čtyřech válcích narazíš na 3 nebo 4 symboly Bonus Game. Rozehraješ 6 nebo 8 free spinů zdarma, během kterých budeš bedlivě vyhlížet wild symboly. Ty jsou totiž v bonusu vylepšené o multiplikátory x2, x3, x5 a x10, které se mohou násobit i mezi sebou a přinést ti tak pohádkové výhry. 
 
Hodnota nejvyššího násobitele se zobrazí nad daným válcem a pak násobí i každou další výhru, i když do kombinace nepadne další wild. Navíc pokud během volných toček chytneš žolíka na každém z prostředních ‚Hot Zone‘ válců, vychutnáš si další 4 volné otočky. Díky tomu, že se násobitele wildů ukládají nad válci, máš možnost za maximální sázku 24 korun vytočit skoro půl míče!
Pan Zelený: „Je fajn vidět klasický symboly i v jiným online slotu, než jsou oldschool tříválce nebo osmdesátjedničky. Jediný nedostatek vidím v tom, že v základní hře není moc využitá Hot Zone.“ Pan Červený: „Tak tohle je bomba, na slušnou výhru nemusím ani čekat na bonus, stačí trefit diamanty až do konce a díky 729 výherním řadám mám vystaráno. Ve free spins jde samozřejmě vyhrát mnohem větší rakety, ale slot je dost volatilní, takže není nejjednodušší chytit dobrej bonus.“

Mrkněte také na tohle