Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 21. 8. 2019 Recenze

Hot Shots: Zažij fotbalovou horečku na Sazka Hrách!

Fotbalové soutěže po celé Evropě vstupují do nové sezóny a tak je nejvyšší čas si představit žhavou sportovní novinku v online casinu Sazka Hry! Hrací automat Hot Shots od výrobce iSoftbet nabízí skvělou zábavu nejen pro fanoušky sportu.

Tematický automat k loňskému MS

Animovaný online slot Hot Shots byla vydán k loňskému fotbalovému šampionátu v Rusku. Pětiválcový online automat obsahuje 243 výherních linií a lze na něm vyhrát téměř 433 tisíc! Minimální sázka na jedno roztočení je 0,25 korun a nejvyšší vklad je 125 korun. V této fotbalové hře tak platí staré pořekadlo – hodně muziky za málo peněz .
Obrázek - Tematický automat k loňskému MS

Free spiny zdarma a WILD balón

Ve hře se objevují kromě klasických symbolů jako je A, K nebo Q i obrázky zvířat, které znázorňují tradiční fotbalové reprezentace. Za ně se hráč může těšit z větších výher, přesto nejraději na válcích objeví alespoň 3 speciální symboly Hot Shots. Ty aktivují 10–20 volných zatočení a všechny výhry budou ztrojnásobeny. Navíc v průběhu této hry můžeš dostat další otočky zdarma a jejich počet není omezen!

Další předností automatu je symbol Wild, který se může objevit na 2., 3. i 4. válci. Má podobu fotbalového míče a vždy se roztáhne na sousední pozice směrem nahoru, dolů, doleva a doprava. Tenhle balón přináší opravdu hezké výhry.

Ačkoliv kreslené ikonky úplně fotbal jako takový nepřipomínají, věříme, že hra si své fanoušky najde. Fotbalová horečka totiž o prázdninách roste, tak proč nezkusit své štěstí v automatu, který je spojený s nejpopulárnějším sportem na světě. 😉

Pan Zelený: „Vtipné zpracování hry, ve které můžete za pár korun vyhrát přes 400 tisíc? To si musí zamilovat i člověk, který neví, co je to ofsajd." Pan Červený: „Fotbálek jsem vždycky považoval za hru pro manekýny. Hot Shots mi ale pomalu mění názor na tenhle sport!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle