Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 6. 2021 Recenze

Hot Shots 2: Zaskórovat nikdy nebylo jednodušší

Fotbalové mistrovství Evropy sice vypukne s ročním zpožděním, na Sazka Hrách se ale na šampionát můžete naladit s předstihem. Tahle horká novinka od iSoftBetu ale určitě potěší nejen příznivce kopané, o velké výhry zde rozhodně není nouze.

Kdo uloví trofej pro vítěze?

Fanoušci defenzivního fotbalu budou asi zklamaní, na tomhle hřišti totiž padá jeden gól za druhým. Pětiválec má 243 výplatních linií, a tak k výhře potřebujete pouze aby spolu sousedily aspoň 3 symboly na válcích zleva. Ty nejvyšší výhry přinášejí zvířata, která zastupují hlavní favority na vítězství v turnaji. Potěší vás německý ovčák popíjející pivko, mládě galského kohouta anebo třeba anglický buldok, který už se nemůže dočkat, až si vypije čaj o páté.

Žádná střela nevyjde naprázdno!

Jedním z hlavních trháků téhle hry je určitě klasický „kopačák“ s nápisem WILD. Ten se objevuje na 3. 4. a 5. válci a kromě toho, že funguje jako žolík, má ještě jednu speciální vlastnost – rozkutálí se nahoru, dolů, doprava i doleva.

Když se kdekoliv na válcích objeví 3-5 symbolů Hot Shots, dostáváte se do finále, kde na vás čeká 10-20 free spinů, které se mohou spouštět i opakovaně. No a co by to bylo za finále, kdyby se nehrálo se zlatým míčem? Každá zlatá mičuda se rozstřelí stejně jako v základní hře, a navíc zvýší násobitel výher o 1x.

Pan Zelený: „Vyplácení výher stylem criss cross v kombinaci s wildama, který kolikrát zaplní půl plátna? Takhle dobrou souhru asi neuvidím ani na EURU.“ Pan Červený: „Fotbal stranou, tenhle slot je prostě bomba. Měl jsem rád už jedničku, ale dvojka jí strčí hravě do kapsy díky rostoucímu násobiteli v bonusovce. Ve free spinech jde trefit fakt pěkný big winy i za malou sázku.“

Mrkněte také na tohle