Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 11. 2023 Recenze

Hot Hot Chilli Pot: Nejostřejší chilli automat na světě

Milovníci pálivého jídla a pikantních výher si ve hracím online automatu Hot Hot Chilli Pot od nového poskytovatele Red Tiger rozhodně přijdou na své. Sedmiválcový výherní automat je směsicí nejrůznějších přísad, kde vám k výhře stačí shluk alespoň 5 stejných symbolů. Okořeňte si život vynikajícím pokrmem, který si sami připravíte!

Přidej chilli, ať to má říz!

Černé fazole, avokádo, nachos nebo kousek červené papriky, to všechno jsou jen doplňky. Cibule s okurkou už nám dodají do výher nějakou tu šťávu. Nejvíce spokojeni budete s mrkví a flákem hovězího, za které v minimálně 25 sousedících kouscích vyfasujete parádní 60 nebo 80násobek sázky. Zlatým hřebem online automatu je lesknoucí se zlatá paprička, za kterou dostanete ve shluku s minimálně 25 papričkami nádherný 100násobek sázky! 

3 druhy omáček dodají výhrám šmrnc

Určitě vás potěší bonusová lavinová funkce propadávání symbolů, díky které výherní symboly puknou a shora padnou další nové symboly. Občas se také vyskytnou obří symboly, které pokrývají více polí a zvyšují tak šanci na pěkný shluk symbolů. Jakmile jedna z omáček vytvoří výherní kombinaci, je následně vylitá do pánvičky herního pole a spustí se jeden ze zajímavých bonusů. 

Zelená chilli omáčka vám vynásobí vaši výhru s násobitelem x2 až s maximálním násobkem x10. Klasická červená chilli omáčka vyplaví všechny zbytečné symboly malých výher a políčka obsadí nové herní symboly. Poslední žlutá chilli omáčka zajistí mnoho ohnivě zlatých wildů, díky kterým se tak výhra rapidně zvýší. 

Vrcholem je bonusová specialitka Armageddon, která se spustí náhodně při nevytvoření výherního komba, při které herní pole vzplane a do něj je umístěn náhodný počet lahviček s pálivou omáčkou. To je pak teprve pořádná síla!
Pan Zelený: „Tak na tuhle pecičku jsem se těšil! Jsem totiž vášnivým pěstitelem a všem můžu doporučit odrůdy chilli papriček Bhut Jolokia yellow nebo Trinidad Scorpion Moruga yellow, to budete mít doslova radost na jazyku! Stejně tak jako z pikantních výher tohoto svižného automatu.  Pan Červený: „Barevné chilli omáčky posunou výhry na úplně jinej level. Jakmile přijde Armageddon, hned vím, že neodejdu s prázdnou, ale namastím si kapsy, co to dá!"

Mrkněte také na tohle