Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 10. 2023 Recenze

Hot Gigolo: Žhavé výhry nejen pro dámy!

Nahlédni do světa vysokých podpatků, silných parfémů a drahého šampaňského ve hracím automatu Hot Gigolo. Studiu BigWin games se podařilo vdechnout válcům neopakovatelnou atmosféru, a i když hlavní hrdina automatu na pohled potěší hlavně dámy, big winy má pro každého!

Násobená divočina

Na tomto zlatém pětiválci o 20 výherních řádcích bys klasické ovoce hledal marně. Mašina je plná obrázků symbolizujících nákladný životní styl plný mejdanů, luxusních doplňků a zábavy. Najdeš tu tak nejen drahé kabelky a lodičky, ale i třeba jorkšíra nebo pozlacený telefon, který nesmí chybět ve výbavě žádné správné paničky.

Největší radost ti udělají masivní prsteny s fialovým drahokamem, které už ve třech nadělují 40násobek, v pětici za ně zkasíruješ skvělý 200násobek sázky. Pěkných big winů se ale dočkáš i za nižší symboly, a to díky Gigolovi. Ten totiž funguje jako wild, který navíc násobí výhry x2. Čím víc těchhle štramáků potkáš v linii, tím větší show – jejich násobitele se mezi sebou sčítají, takže svůj úlovek můžeš znásobit až x8!

Peníze na ruku nebo free spiny

Máš radši bonusy ve formě volných otoček, nebo preferuješ prachy „na dřevo“? V tomhle online slotu si druh své odměny můžeš sám vybrat. Stačí, aby kamkoli na válce dotančily alespoň 3 tanečnice s nápisem BONUS a výhra tě nemine. Zkusíš své štěstí během náhodného počtu free spinů zdarma nebo si radši necháš vylosovat mystery výhru?
Pan Zelený: „Rád si občas zatočím něco jinýho, než ovoce, takže i tenhle výherní automat mě potěšil. Jorkšíra v kabelce sice nenosim, ale když mi je Gigolo pěkně znásobí, tak mi taky udělají radost 😊.“ Pan Červený: „Miluju bonusy v jakýkoli podobě, takže tenhle stroj je něco pro mě. Někdy vezmu free spiny, jindy zase mystery výhru. Naštěstí mi to padá tak často, že to můžu pěkně prostřídat.“

Mrkněte také na tohle