Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 8. 2023 Recenze

Hot and Cash: Pořádně horké výhry

Pokud se ti zdá, že je venku málo teplo, tak můžeš přiložit do kotle v téhle klasické mašině od Amusnet. Tyhle výhry tě v kapse pořádně zapálí. Podaří se ti ulovit i legendární casino bonus v podobě Jackpot cards?

Zatop pod kotlem

Tenhle žhavý pětiválcový hrací automat s dvaceti výherními řadami je napumpovaná vším, co miluje snad každý hráč – šťavnatým ovocem, sedmičkami a hlavně wildy v podobě symbolu Dolaru. Klasické ovocné symboly žádného hráče již nepřekvapí. Výhry je možné sbírat již od tří spojených stejných symbolů. Nejnižší výhry ti přinesou třešně a pomeranče, které v pěti nadělují 2,5 násobek tvé sázky, o něco štědřejší jsou citrony a švestky, které v pěti dávají sympatický pětinásobek. Melouny a víno už tě ale dokáží pořádně rozpálit, protože za spojenou pětici ti dají velice pěkných 10x. 

Ty nejžhavější big winy ti však přinese sedmička. Když ten nahoře dá a nadělí ti rovnou pětici, tvá kapsa se zaraduje z pořádně žhavého big winu, který se rovná 50ti násobku tvé sázky. A z toho se ti zaručeně orosí čelo. Speciální symbol dolaru, který představuje wild symbol se může objevit na třech prostředních válcích a rozšiřuje se na sousední pozice. I ze zdánlivého death spinu se tak tvé konto dokáže pěkně nažvejknout. 

Hvězdné výhry

Jediný symbol, který ti wild nespojí je symbol hvězdy. Nezoufej však, hvězdy se ti totiž počítají kdekoliv na válcích a výhry nadělují ve třech, čtyřech a pěti. V případě plného souhvězdí si tvé konto přijde na maximální výhru v podobě rozpáleného 200násobku tvého vkladu. Taková výhra je žhavější než samo peklo. Každou točkou se může objevit také jackpotovka v podobě Jackpot cards, podaří se ti ulovit legendární „Piky“ a odneseš si tak nejvyšší možný jackpot?
Pan Zelený: „Miluju teplo a miluju ovoce. A přesně to mi tahle hra nabízí. Zábavná hra pro chvíle, kdy se chci odreagovat a nesoustředit se na složité herní mechaniky.“ Pan Červený: „Dolary, dolary, to je oč tu běží. Jak se roztáhnou na sousední válce a spojí i ztracenou točku, to je prostě bomba, kterou bych mohl hrát každý den. Zuby si brousím i na jackpot, tak se třes mašino!“

Mrkněte také na tohle