Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 9. 12. 2022 Recenze

Hot´n´Fruity: Zvony ohlašují příchod dalšího ovocného automatu

V tomto online automatu od výrobce Tom Horn si připadáte jako kdybyste seděli doma u krbu. Šlehající plameny jsou krásně uklidňující, a když vyplivnou parádní výhry, tak se rozjede ta pravá hitparáda!

Sedmičky a růžový wild

Ohnivý pětiválec, na kterém byste mohli opékat marshmallowny ukrývá 20 výherních linií. 
Zobněte si aspoň 2 třešně a výhra je vaše. U ostatních symbolů už je třeba získat alespoň 3 stejné symboly. Na středně vysokých výhrách si smlsnete u hroznů a melounů. Pokud trefíte na válcích v 5 kusech zvonky nebo sedmy čekají na vás top výhry s 20 nebo 50násobkem sázky. Růžová hvězda s W je wildem, který potkáte na všech válcích a pokud kombinaci tvoří pouze tyto symboly mohou vás odměnit stejnou výhrou jakou má nejvýše hodnocený symbol ve výherní tabulce. 

Hvězdné R

Zelená hvězda se zlatým R je druhým wildem, který ulovíte všude kromě pátého válce. K aktivování speciálního respinu stačí jen 1. Zelená hvězda se v tu chvíli roztočí, rozmnoží se a expanduje na celý válec. Navíc pokud se na válcích objeví při respinu další zelený wild, dostanete respin navrch. Takto můžete pokračovat až do doby, než zelené hvězdy zmizí z válců a vy odcházíte s balíkem v ruce!
Pan Zelený: „Animace jsou tady pěkně vymakaný. Při mega výhře jsem se lekl, že mě sestřelí oheň. Ve slotu najdu všechno, co mám rád: ovoce, sedmy, zvonky a supr čupr wildy. Co si přát víc!“ Pan Červený: „Možnost dvou wildů mi zvyšuje šanci na výhru. Přeju si ať mi padne tisíc zelenejch hvězd, abych měl nekonečný respiny a vymačkal z ovoce maximum. Ženská sice může být hot, ale tyhle ultra výhry jsou pro mě nejvíc. Ta mašina sype, jak nikdy!“

Mrkněte také na tohle