Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 9. 2021 Recenze

Hell Bars: D(b)ary z pekel

Jestli mají čerti v pekle vlastní kasino, tak tam tahle pecka od Synotu určitě bude jedna z nejhranějších. Hell Bars si ale zamilují i obyčejní smrtelníci – je jednoduchá, svižná a o pořádné big winy v ní není nouze.

Criss Cross vyplácení výher

Na pekelném tříválci na vás čeká staré dobré ovoce a samozřejmě BARy. Třešně a citróny jsou nejnižší, o něco větších výher se dočkáte za švestky a melouny. Modré a zelené BARy vyplácí v jedné řadě 20 a 30násobek sázky. Shrábnout výhru je díky 27 výplatním řadám úplná brnkačka. Stačí, aby se stejný symbol objevil na všech 3 válcích. K vytvoření výherních kombinací vám dopomůže také wild, který je vyobrazen jako rohaté logo hry.

Ulovíte 500násobek?

Hra nabízí několik možností, jak zkasírovat pořádné big winy. První z nich nastane, když trefíte plné plátno. Rázem i obyčejné třešně nebo citróny vyplatí více než stonásobek. Druhá možnost je nevyzpytatelná a představují jí symboly Mystery – 3 hrací kostky kdekoli na herní ploše vyplatí náhodnou výhru v rozpětí 4 – 500násobku sázky. No a pak je tu symbol wild – ten má kromě své klasické funkce žolíka ještě jedno eso v rukávu. Když se objeví na všech třech válcích, spadne vám do klína parádní 500násobek.
 
Pan Zelený: „Synot ovocný tříválce zkrátka umí. Líbí se mi, že i za nejnižší symboly vyhraju minimálně 4násobek. V kombinaci s 27 criss cross řadami je tu fakt potenciál pro obří výhry.“ Pan Červený: „Hell Bars je mašina pro všechny hráče, co milujou napětí. Ten pocit, když se dotáčí třetí válec do plnýho plátna nebo když padnou kostky a začne nabíhat mystery výhra, je prostě k nezaplacení.“

Mrkněte také na tohle