Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 8. 2023 Recenze

Happy Bar 27: Retro stroj na výhry

Nedáš dopustit na starou dobrou klasiku, ale zároveň uvítáš nějakou tu akci navíc? Pak jsi tu správně! Mašina Happy Bar 27 od Tech4betu nabízí vše, co má každý správný hráč výherních automatů nejradši – jednoduchost, sladké ovoce, a ještě sladší výhry!

Criss Cross vyplácení výher

Jednou z hlavních předností téhle tříválcovky je její počet výherních linií. Jak už název napovídá, je jich 27, což znamená, že stačí trefit tři stejné symboly kdekoli na válcích, a výhru máš v kapse. Za ovocné kousky sklidíš klasicky spíš menší násobky, ale za zvony, sedmičky a červené bary už tě čeká pořádná úroda výher. Jedna linie barů navýší tvoje konto o 100násobek sázky, což je už dost solidní hit! Všechny běžné symboly navíc doplňuje Joker s esem v ruce, který funguje jako wild.

Divoké respiny a mystery bonus

Kromě toho, že šašek zvyšuje tvou šanci na výhru, má v rukávu i další eso, kterým určitě nepohrdneš. Vždycky, když padne do výherního komba, zafixuje se na své pozici a proběhne respin bez odečtení sázky. Válce se zdarma znovu protočí a v případě, že se joker znovu namotá do výhry, točky zdarma pokračují směle dál. A teď přijde ta bomba, s každou další výhrou a respinem se zároveň zvyšuje násobitel výher o 1x. Stačí tedy chytit pár výher po sobě a vychutnáš si pořádně šťavnatou výhru. Kromě štědrého žolíka se tu můžeš těšit i na extra bonus v podobě mystery výher. Stačí, aby kamkoli na plátno z nebes napadaly 3 hvězdy, a odneseš si náhodnou odměnu v rozmezí 4 – 400násobku sázky! Budou ti hvězdy přát?
Pan Zelený: „Na týhle mašině je krásně vidět, že v jednoduchosti je síla. Tři válce, ovocíčko, žádný složitosti, ale zároveň se pořád bavím díky respinům s wildem. Bomba!“ Pan Červený: „Na každým automatu mám samozřejmě nejradši big winy. Ve hře Happy Bar 27 je zážitek z big winu ještě umocněnej, na šaškových pomocnicích bych oči nechal 😊.“

Mrkněte také na tohle