Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 1. 2020 Recenze

Golden Grimoire: Magický automat plný kouzel

Další čerstvou novinkou na Sazka Hrách je automat Golden Grimoire od švédského studia NetEnt. Hra vás zanese do kouzelné laboratoře, kde si bude moct vykouzlit ty nejmagičtější funkce, jako jsou free spiny nebo wildy. 
 

Až půlmilionová výhra

Na pětiválcovém automatu se nachází 40 přesně daných výherních linií. Vklad na jedno roztočení se pohybuje od 4 do 400 korun a maximální možnou výhrou v jedné otočce je 500 tisíc korun. K zisku výhry potřebujete u všech symbolů alespoň 3 stejné obrázky v linii. Nejlukrativnější výhry zajistí diamanty, na kterých se objevují různé druhy hmyzu. Kromě diamantů se ve hře nachází i barvy karet a speciální symboly, kterými jsou WILD, Mystery a Scatter.

Free spiny i další bonusovky

Mystery symbol má podobu knihy a objevuje se v základní hře na 2.,3. a 4. válci. Všechny knížky se po odehrání otočky přemění na jeden a ten samý symbol a pokud dojde k výherní kombinaci, vyplatí se výhra. Mystery se navíc může proměnit i v žolíka, který vykouzlí krásné výhry!

Pokud se na 1., 3. a 5. válci zobrazí Scatter, hráč získá 8 otoček zdarma. Během free spinů se z Mystery stane Sticky Mystery a může se objevit i na pátém válci. Obrovskou výhodou navíc je, že všechny posbírané symboly knížek se zamknou na své pozici a zůstanou až do konce bonusové hry.

Obrázek - Free spiny i další bonusovky
Pan Zelený: „Abrakadabra Mystery! Automat je suprově zpracovaný a čekání na zobrazení symbolů je prostě krásně napínavý Pan Červený: „Nejlepší jsou free spiny. Sice během nich nemůžu vyhrát další otočky, ale Sticky Mystery to dostatečně vynahradí!“ 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle