Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 10. 2022 Recenze

Golden Gallina: Snese vám slepice zlatá vejce?

Pecky od iSoftBetu nabízíme na českému trhu s online automaty jako jediní, a tak jsme nadšeni, že vám můžeme naservírovat tuhle lahůdku. Udělejte si výlet na venkov a prozkoumejte farmu, na které slepice sedí na zlatých vejcích!

Vyhrajte více než 4000násobek sázky

Na pětiválcovém automatu rozhodně nebudete výhry hledat jak jehlu v kupce sena. Díky 243 liniím vám k zisku stačí najít aspoň 3 symboly na třech po sobě jdoucích válcích zleva. Na farmě narazíte mezi klasy kukuřice i na staré známé symboly barů a sedmiček, nejvyšší výhry vám ale do kapsy přihrají kuřata, vlci a slepice, která v pěti vyplácí přes 13násobek. V žádném kurníku samozřejmě nemůže chybět ani kohout. Ten zde funguje jako wild a tak může nahradit všechny znaky kromě toho bonusového. Kdykoli během točky se navíc na válcích mohou náhodně objevit až 3 zlatá vejce – ta také plní funkci žolíka, a navíc v sobě ukrývají násobitel x2 nebo x3. Vejce se dokonce násobí mezi sebou, takže výhra z takové otočky se může vynásobit až x27!

Bonusovka bez čekání?

Ty největší výhry jsou k mání především v bonusovce. Ta se spustí, když na 1., 3., a 5. válci padne bonus symbol s logem hry. Bonusovka vám nabídne 8 free spinů, ve kterých budete bedlivě číhat na zlatá vejce. Když jedno padne, zvýší násobitel výher o dvounásobek. Pokud padne na stejném válci vejce podruhé, navýší se na trojnásobek. Celkový násobitel se vám vždy přehledně zobrazí vpravo nad válci. Když se vám podaří nasbírat zlatá vejce nad každým válcem, čeká vás porce dalších 5 otoček gratis, do kterých půjdete s nasčítaným násobitelem x32 až x243, takže se můžete dočkat opravdu gigantických výher. A úplně nejlepší na tom je, že na bonusovou hru nemusíte čekat – stačí zmáčknout tlačítko „Golden bet“ a za 50násobek sázky si jí jednoduše můžete koupit.
Pan Zelený: „Kam se hrabe velikonoční pomlázka, pro vejce už chodím jenom na farmu od iSoftBetu! Doporučuju točit se zvukem, znělka parádně dotváří venkovskou atmosféru 😊.“ Pan Červený: „Nejvíc mě baví kupování bonusovky, za 50násobek je to od farmáře hodně férová nabídka. To napětí, jestli se vajíčko ukáže i na pátým válci, aby se spustilo dalších 5 toček s mega násobitelem, je k nezaplacení.“

Mrkněte také na tohle