Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 8. 2021 Recenze

Fruity Cubes: Ovocné osvěžení trochu jinak

Kdo už někdy vyzkoušel mašiny od Neogames, tak si určitě všiml, že se většinou nejedná o klasické válcové automaty. To platí i pro svěží novinku Fruity Cubes, ve které jsou hlavními hvězdami ovocné kousky typické pro válcové hry, ale válce tu nenajdete. Přesto určitě potěší každého hráče, je totiž nabitá akcí.

Spousta možností, jak vyhrát

Po spuštění hry uvidíte dva „sloupky“ o deseti řádcích a na každém řádku 5 okének. Můžete si vybrat, jestli chcete hrát na jednom nebo na obou sloupcích současně a to tak, že nastavíte počet pozic 10 nebo 20. Celkovou výši sázky pak nastavíte v poli „cena pozice“ a pak už hurá do toho. K výhře stačí najít 3 symboly vedle sebe na řádku. Nejvíc vynášejí ovocné kostky, 5 hroznů na řádku vám přihraje 5000násobek sázky na pozici, a 5 jahod dokonce 10000násobek. V herním poli ještě můžete narazit na dáreček, který nadělí náhodnou výhru a na symbol „+1“. Ten vás odmění kolem zdarma, ve kterém ještě dojde k vynásobení výhry náhodným násobitelem.

Kolik si vytočíte z postmixu?

Když narazíte kdekoliv v herním poli na 5 třpytivých hvězd, připravte si bezedné kelímky, budete totiž čepovat výhry z postmixu. Pod hvězdami se skrývají třešně, citróny, hrozny a jahody s násobitelem. Tím, jak sbíráte ovoce, se postupně plní sklenice osvěžující limonádou. Jakmile je sklenice plná, uhasí vaši chuť vyhrávat, kromě ovocného nápoje do ní totiž přitečou násobky, které jste v bonusu nasbírali. A pozor, mezi hvězdami se ukrývá i duhový symbol, který plní všechny sklenice zároveň. Výhru si tak můžete vychutnat z několika pohárů současně, no není to bomba?
Pan Zelený: „Fruity Cubes je skvělá ukázka toho, že se ovocné automaty dají vymyslet i jinak než jako hry na válcích. Líbí se mi, že jednoduše poznám výhru, zkrátka 3 symboly vedle sebe na řádku a nemusím řešit výplatní linie.“ Pan Červený: „Bonusovka je pecková. Duhový symbol, co plní všechny sklenice mi připomíná klukovský léta, kdy jsem si ve školní jídelně točil do skleničky šťávu, čaj a mlíko dohromady. Tenkrát jsem z toho nakonec moc velkou radost neměl, tenhle mix ale stojí za to!“

Mrkněte také na tohle