Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 13. 7. 2022 Recenze

Fruiti X: Vymačkejte z ovoce big winy!

Není nad to si čas od času sednout ke klasické bedně plné ovoce a zavzpomínat na staré dobré časy, kdy byly mašiny téměř v každé hospodě. Fruiti X od Synotu je ovocná bomba bez zbytečných složitostí a vychutnat si jí můžete v pohodlí domova, aniž by vám všudypřítomný cigaretový kouř zakrýval nápis BIG WIN.

Spousta šťavnatých výher

Jestli už jste přesycení her se spoustou speciálních funkcí, tak je tenhle stroj přímo pro vás. Modře laděný oldschoolový automat nabízí 5 válců s 10 výherními řadami a k výhře vám stačí trefit aspoň 3 symboly stejného druhu. Třešně, citrony a pomeranče vyplácejí nižší výhry, ale za 5 kusů máte v kapse slušný 10násobek. Naleštěné švestky a melouny vás v pěti odmění 20násobkem a zlatem lemované sedmičky jsou klasicky nejvyšší, za 5 těchto symbolů shrábnete 40násobek sázky.

Co se skrývá ve hvězdách?

I když je Frutii X jednoduchá mašinka bez bonusových free spinů, můžete si v ní přijít na pěkný balík. K tomu vám dopomůže wild s logem Synotu, který nahrazuje skoro všechny symboly, a navíc i sám vytváří výherní kombinace – za pět wildů v řadě získáte 100násobek sázky. Jediný symbol, který nemůže být nahrazen wildem, je zářivá hvězda v červeném poli. Ta funguje jako scatter, takže jí nemusíte najít na výplatní linii, aby vám odkryla výhru. Stačí objevit 3 a více kdekoli na plátně a už se to sype. Trefte pět hvězd a odneste si luxusní 500násobek. Každou sázkou navíc můžete získat jeden z nadupaných Synot jackpotů, a to klidně za pouhou korunu!
Pan Zelený: „Rád objevuju novinky ve světě automatů, ale od všech speciálních funkcí a mechanik si občas musím odfrknout u nějaký ovocný klasiky. Fruiti X je na to ideální, animace výher jsou příjemný na pohled a díky hudbě v pozadí snadno naladím výherní tempo.“ Pan Červený: „Když padaj hvězdy, nemusím si nic přát, protože už dopředu vím, že to bude raketa. A to mě na týhle pecce baví nejvíc 😊!“

Mrkněte také na tohle