Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 22. 11. 2023 Recenze

Hrací automat Fruit Jack: Natrhej ovoce a skliď balík!

Výherní automaty od e-gamingu patří v Česku mezi ty nejoblíbenější. Jeden z nejhranějších online slotů tohoto výrobce je hrací online automat Fruit Jack. Ovocná klasika, ve které najdeš to nejlepší, co můžeš od podobných online her čekat. Na válcích tě čeká spoustu ovoce, nálož wildů, i bonusové free spiny zdarma. Navíc tu i za nejnižší sázku 5 korun hraješ o tučné bonusové prémie v podobě exkluzivních e-gaming jackpotů!

Wild všude, kam se podíváš

Online automat obsahuje na pěti válcích 40 výplatních řad. Na těch se točí samozřejmě nejrůznější druhy ovoce, ale jak bývá u ovocných automatů zvykem, vyšší výhry vynesou zvonky a zlaté a červené sedmičky. Nejvíc ale sklidíš za wildy, které mají podobu ovocného koše. Ty totiž kromě toho, že fungují jako žolíci, vyplácí výhry i samy o sobě. Navíc se na plátně ukazují celkem často a někdy i po celých válcích. Wild nahrazuje všechny symboly kromě dárkových krabic, které plní úlohu scatterů a spouští bonusovku.

Až 30 free spinů s MYSTERY výhrami

Pokud kdekoli na válcích narazíš na 3 a více dárkových krabic, budeš odměněn free spiny zdarma. Volných otoček můžeš získat až 30, v závislosti na tom, kolik scatterů chytíš. Velkou výhodou zatočení zdarma je to, že můžou během jednoho bonusu chodit opakovaně a napětí ze hry se tak hezky prodlouží.

Za zmínku určitě stojí i hvězdičky s nápisem „mystery“, které když se minimálně ve třech srovnají na výplatní linii, přihrají na konto náhodně vysoké výhry. Platí tu jednoduché pravidlo: Čím více hvězd v jedné linii, tím větší prémii lze získat. Navíc zlaté mystery hvězdy mohou být nahrazeny i wildem, takže hvězdná show plná výher tě určitě nemine. Tak vyraž na honbu za výhrami a statisícovým jackpotem!
Pan Zelený: „Super oddechovka, u který nemusím zkoumat žádný složitý funkce. Bez free spinů zdarma by se ale nebylo na co těšit, takže jsem moc rád, že tu nechybí.“ Pan Červený: „Tuhle ovocnou pecku prostě miluju. Nejlepší je to napětí, když přijdou mystery hvězdy v několika lajnách, začnou tam blikat otazníky a já jenom čekám, co mi štěstěna nadělí.“

Mrkněte také na tohle