Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 5. 2021 Recenze

Fruit Bomb: Exploze výher na Sazka Hrách

Supermarkety nás často lákají na bombastické ceny. Tahle stálice z kamenných kasin z dílny českého e-gamingu vás ale zláká něčím daleko lepším – bombastickými výhrami!
 

Trefit výhru nikdy nebylo snazší

Snad každý hráč potvrdí, že největším zklamáním je, když po prvních dvou válcích víte, že točka nevyhrává. Někteří výrobci tak začali vytvářet automaty, kde se dá vyhrát z obou stran, na výhru je tedy větší šance a spin je napínavější. Studio e-gaming to ve hře Fruit Bomb dotáhlo ještě na vyšší level – výhry se vyplácí i uprostřed. Stačí najít 3 stejné symboly na jedné z pěti linií zprava, zleva anebo uprostřed. A že to nejsou jen tak ledajaké zisky… 5 melounů vynese stonásobek sázky, 5 sedmiček dokonce 500násobek.

Nechte to vybouchnout!

Kromě skvělé mechaniky vyplácení výher má tenhle automat ještě jednu zbraň v rukávu. Když se objeví kdekoliv bomba, rozhodně nemusíte propadat panice, ba naopak! Jen jí pěkně nechte explodovat a třeba se dočkáte výbuchu radosti. Bomba explozí způsobí proměnu všech sousedních symbolů tak, aby došlo k co možná nejlepší výhře. V jednom otočení navíc můžou padnout klidně dvě tyhle výbušniny, a to už je v kombinaci s tím, že se výhry vyplácejí zprava, zleva i zprostředka fakt BOMBA.
 
Pan Zelený: „Ani bych na první pohled nečekal, že mě tahle hra takhle dostane. Super jsou výhry ze třech směrů, ty z prostředka kolikrát přehlídnu, takže je to vždycky milý překvapení.“  Pan Červený: „Bomby uměj na plátně nadělat pořádnou paseku. Nejlepší je to napětí, když se objeví bomba a čekáš, jestli tam hodí nějaký vysoký symboly.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle