Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 6. 2021 Recenze

Fruit Blaster: Vyrazte na výherní misi do vesmíru!

Jeden kosmonaut kdysi po úspěšné misi prohlásil, že ve vesmíru mu ze všeho nejvíc chybělo čerstvé ovoce. Možná právě tohle prohlášení přivedlo vývojáře z e-gamingu k myšlence navrhnout tento báječný stroj, který si jednoduše zamilujete.

Časté výhry díky skvělé mechanice

Na tomto vesmírném pětiválci najdete klasické druhy ovoce doplněné o sedmičky, které tradičně vyplácí největší násobek, což není ve světe automatů nic nového. Co ale stojí za pozornost, je mechanika této hry. Výhry totiž naděluje zleva, zprava i zprostředka, což v kombinaci s 20 výherními řadami zajišťuje časté úlovky. Každý spin se navíc může pořádně protáhnout, po každé úspěšné točce totiž symboly explodují a laserové pistole shora nastřílí nové symboly, a tenhle efekt se může opakovat během jednoho zatočení klidně i desetkrát.

Násobící wild a mystery bonus

Mise za pořádnou výhrou ale zdaleka nekončí. Ve hře jsou totiž další prvky, které mohou políčko „kredit“ pořádně navýšit. Nápis Fruit Blaster funguje jako wild a navíc vaše výhry zdvojnásobí. Wildy se dokonce násobí i mezi sebou, takže když natrefíte ve výherní linii na dva žolíky, násobí výhru x4! No a když už jsme ve vesmíru, nesmí tu chybět hvězdy. Objevte 3 kdekoli na válcích a odhalte, jakou pro vás mají prémii. Pod každou hvězdou, která bonus spustila, se ukrývá až 25násobek sázky a bonusovka končí ve chvíli, kdy odkryjete všechny odměny anebo najdete hvězdu bez výhry.
Pan Zelený: „Jako malej jsem se chtěl stát astronautem, takže mě tahle pecka od e-gamingu fakt nadchla. Když si to zahraju se zvukem a představím si místo švestek planety, tak si připadám jak na kosmický lodi.“ Pan Červený: „Nejvíc mě baví nakukovat do zásobníku laserových pistolí a odhadovat, jestli na plátno nastřílí další výhru. Samozřejmě jsem nejradši, když tam vidím nápisy Fruit Blaster 😊.“

Mrkněte také na tohle