Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 6. 2021 Recenze

Fruit Blaster: Vyrazte na výherní misi do vesmíru!

Jeden kosmonaut kdysi po úspěšné misi prohlásil, že ve vesmíru mu ze všeho nejvíc chybělo čerstvé ovoce. Možná právě tohle prohlášení přivedlo vývojáře výherních automatů z e-gamingu k myšlence navrhnout tento báječný stroj, který si jednoduše zamilujete.

Časté výhry díky skvělé mechanice

Na tomto vesmírném pětiválcovém hracím automatu jménem Fruit Blaster najdete klasické druhy ovoce doplněné o sedmičky, které tradičně vyplácí největší násobek, což není ve světě online automatů nic nového. Co ale stojí za pozornost, je mechanika této hry. Výhry totiž naděluje zleva, zprava i zprostředka, což v kombinaci s 20 výherními řadami zajišťuje časté úlovky. Každý spin se navíc může pořádně protáhnout, po každé úspěšné točce symboly explodují a laserové pistole shora nastřílí nové symboly, a tenhle efekt se může opakovat během jednoho zatočení klidně i desetkrát.

Násobící wild a mystery bonus

Mise za pořádnou výhrou ale zdaleka nekončí. Ve hracím automatu, který můžete vyzkoušet v demu zdarma jsou totiž další prvky, které mohou políčko „kredit“ pořádně navýšit. Nápis "Fruit Blaster" funguje jako wild, který vaše výhry zdvojnásobí. Wildy se dokonce násobí i mezi sebou, takže když natrefíte ve výherní linii na dva žolíky, násobí výhru x4!

No a když už jsme ve vesmíru, nesmí tu samozřejmě chybět hvězdy. Objevte 3 hvězdy kdekoli na válcích a odhalte, jakou pro vás mají prémii. Pod každou hvězdou, která bonus spustila, se ukrývá až 25násobek sázky a bonusovka končí ve chvíli, kdy odkryjete všechny odměny anebo najdete hvězdu bez výhry. Zahrajte si hrací online automat Fruit Blaster, odpalte nepotřebné symboly k získání vesmírných výher a ulovte unikátní diamantový egaming jackpot!
Obrázek - Násobící wild a mystery bonus
Pan Zelený: „Jako malej jsem se vždycky chtěl stát astronautem, takže mě tenhle peckový výherní online automat od e-gamingu fakt nadchnul. Když si to zahraju se zvukem a představím si místo švestek planety, tak si připadám jak na kosmický lodi.“ Pan Červený: „Nejvíc mě baví nakukovat do zásobníku laserových pistolí a odhadovat, jestli na plátno nastřílí další výhru. Samozřejmě jsem nejradši, když tam vidím nápisy Fruit Blaster 😊.“

Mrkněte také na tohle