Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 6. 2024 Recenze

Football: Trefíš bohatou výhru?

Sportem ke zdraví! Tohle heslo určitě znáš. A že se ti nechce potit někde ve fitku nebo nedejbože běhat po lese nebo ulici? Tak na tenhle problém máme definitivní řešení – hrací automat Football od výrobce Endorphina. Vyzkoušej tuhle online casino hru a na otázku, jak sportuješ, můžeš bez vytáček odpovědět „Hraju fotbal“ a jsi z obliga. A kromě toho si taky můžeš vystřílet pěkný balík.

Získej zlatý balon pro nejlepšího hráče

Hřiště zeleného online slotu se skládá z 5 válců a 21 výherních linií. Koulí se tady kopačáky, ale i červené a žluté karty.

Bez kopaček a brankářských rukavic se ale na rozdíl od karet neobejde žádný tým, proto tyhle symboly začínají odměňovat už od dvou.
Při čtyřech symbolech se výhry začínají pohybovat kolem 3násobku a 5 symbolů znásobuje vklad téměř x6.

Výhry okoření wildy nebo karty

A teď to nejdůležitější. Každá výhra, která obsahuje aspoň jeden wild, se ti navíc znásobí x2, ať shrábneš do kapsy ještě větší balík.

Ještě ti prozradíme důvod, proč je tenhle fotbal mnohem lepší než běhání za mičudou někde venku na dešti. Když totiž venku dostaneš jednu červenou nebo dvě žluté karty, hra pro tebe končí. Ale tady ne! Čím víc karet, tím líp! Pokud najdeš volně umístěných 5 žlutých nebo červených karet, získáváš výhru. Za 5 žlutých karet 10násobek sázky a za 5 červených dokonce 20násobek.

Bonus pro nejlepšího hráče

Občas je potřeba hrát v prodloužení, to když ti na hřišti padnou aspoň 3 symboly bonusu v podobě píšťalky. Ty ti odpískají bonusovou hru s 15, 30 nebo dokonce se 45 free spiny zdarma.

Během bonusovky se všechny výhry násobí x3, ať si ji pořádně užiješ, a navíc i během bonusovky můžeš získat další zatočení zdarma, takže jich můžeš nastřádat celou řadu!
Pan Zelený: „Jako pravý sběratel karet na téhle bedně oceňuju, že když se na hřišti rozsype celý balíček, protože to znamená balík pro mě.“ Pan Červený: „Na sport mě moc neužije, ale online automat, kde je wild zlatý míč, a kromě kromě náhrady symbolů ještě násobí výhru, to si nechám líbit.“

Mrkněte také na tohle