Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 6. 2024 Recenze

Football Superstar: Zaskóruj v novém automatu od Endorphiny!

Fotbalové šílenství je právě teď díky EURU v plném proudu, a tak nastal správný čas na roztočení nového hracího online automatu Footbal Superstar od Endorphiny, ve které si vyzkoušíš, jaké to je, žít si na vysoké noze jako pravá fotbalová superstar.

50 cest ke gólu

Výherní automat Footbal Superstar má hned několik předností. Tou první je vysoký počet výherních linií, kterých je rovná padesátka. Díky takto vysokému počtu výplatních řad na gól rozhodně nebudeš čekat dlouho. Vyhrávat budeš za trefení klasických karetních znaků 9, 10, J, Q, K a A, ale i za symboly spjaté s fajnovým životem fotbalové megastar. A jaké to jsou? Drahá auta, luxusní hodinky a také krásné ženy. 

Všechny tyto symboly ti v pěti kusech přihrají 1,5násobek sázky, krásky ti přihrají menší výhry už za dva symboly. Hlavní hvězdou online slotu je fotbalista, který vizáží nápadně připomíná slavnou CR7. V pěti za něj dostaneš 2násobek sázky, stejně jako wild symbol ale často padá na plátno ve shlucích, a tak si výhru vychutnáš na několika výherních řadách zároveň.

Zdvihni nad hlavu pohár šampionů

To nejlepší tě čeká v 10 free spinech zdarma. Ty se spustí, jakmile na prvních třech válcích na libovolných pozicích natrefíš na 3 poháry šampionů. A nejde jen tak o ledajaké free spins. Během bonusu se totiž každý wild, který se objeví na herní ploše, zafixuje na své pozici, a to až do konce bonusovky. Se zlatými míči, které jsou na žolíkovi vyobrazeny, se ti určitě bude skórovat jedna radost. Za další 3 scattery v bonusu můžeš navíc opakovaně spouštět dalších 5 otoček zdarma!
Pan Zelený: „Joo kdybych se tenkrát v mladších žácích trochu víc snažil, taky jsem to mohl na zelených pažitech taky někam dotáhnout. Ještě, že existuje slot Footbal Superstar, za jehož hraní sice nedostanu zlatej míč, ale aspoň si užiju super výhry.“ Pan Červený: „Myslim, že debata, jestli je lepší Messi nebo CR7, je vyřešená. Viděli jste už Messiho v nějakým online slotu? Já teda ne. Ronaldo je kabrňák a tady mi přihrává výhru za výhrou, takže ho mám teď ještě radší 😊.“

Mrkněte také na tohle