Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 11. 2022 Recenze

Flaming Hot: Roztočte ovoce pro zapálené znalce

Máte rádi ovoce, ale švestek a pomerančů už jste přejedeni? Pak si určitě zamilujete bedýnku Flaming Hot od Amusnetu, kde si smlsnete i na jablkách, broskvích a banánech, a třeba v ovocném mixu narazíte i na nějaký ten karetní jackpot!

40 šancí na výhru

Flaming Hot je ovocný automat pro fajnšmekry. Na pěti válcích o čtyřech řádcích můžete chytit výhru na slušných 40 výherních liniích. K úlovkům vám dopomůže stylový nápis WILD, který se sice objevuje jen na prostředních třech válcích, ale zato ho často uvidíte pokrývat celé válce. Mašina je plná ovoce, ale největší dardu zkasírujete za rudé sedmičky, které v pěti kusech na jedné řadě vyplatí 25násobek.

Shrábněte 500násobek sázky!

Extra šance na výhru každý ocení, a nesmí tedy chybět ani v tomhle báječném slotu. Znaky dolarů pro vás budou znamenat jediné: prachy navíc! Dolary fungují jako scattery, takže k tomu, aby vám nasypaly výhru, nemusí být ve výherní linii nebo vedle sebe. Tři tyto znaky kdekoli znamenají sice jen menší zisk, za čtyři si už ale přilepšíte o 20násobek a pět těchto speciálních symbolů zhodnotí vaši sázku x500!
Pan Zelený: „Díky 40 liniím jde vyhrát celkem pěkný sumy i za obyčejnější symboly jako jsou hrozny nebo melouny. Výhru totiž většinou chytím hned v několika řadách, a to se to pak násobí jedna báseň!“ Pan Červený: „Banány a jablka se v matech moc často nevidí, takže cením Amusnet, že přidali do sortimentu moje oblíbený ovoce. Nejradši mám ale dolary, ty mě vždycky překvapěj, když to čekám nejmíň 😊.“

Mrkněte také na tohle