Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 4. 11. 2022 Recenze

Fire´n´Hot: Namastěte si kapsy v ohnivé show ovocného pětiválce!

Výrobce Tom Horn přináší další skvělou ovocnou mašinu, tentokrát pětiválec, který byl zhotovený přímo v samotném pekle. Tato hra vás nenechá ani na chvíli chladnými. Kolem ovoce šlehají mohutné plameny jako by měly vyskočit z obrazovky přímo na vás. Nabodněte na čertovské vidle stejné kusy ovoce a výhru budete mít v malíku!

Čerstvé ovoce potěší každého

Na retro pětiválci můžete výhry trefit za 3 stejné symboly na 5 výherních liniích. U třešniček je to ještě jednodušší tam stačí k získání výhry jen 2 a je vystaráno. Třešně a citrony krmí po málu, ale u pomerančů se švestkami a hrozny vína to už začíná být mnohem zajímavější a výhry za to stojí. Největší odměny vás čekají za melouny a sedmy, kde se dá při 5 symbolech ulovit parádní 120 nebo úžasný 800násobek sázky.

Speciální zlaté symboly a mystery bonusovka

Wildem je v této hře zlatá sedma s nápisem Wild. Za zlaté sedmičky ve výherní kombinaci si lze přijít na odměnu ve stejné hodnotě jako má červená sedma. Když vám wild nadělí výhru na více než jedné výherní linii naráz, tak jste vyplaceni za každou linii zvlášť. Mystery symbolem je zlatá pěticípá hvězda. Chyťte na válcích aspoň 3 zlaté hvězdičky a vychytaná bonusovka je vaše. Místo hvězd se záhy objeví náhodně určené shodné symboly a skvělá výhra je na světě!
Pan Zelený: „S tímhle automatem šijou všichni čerti. Zvuky točících se beden z herny smixované s ovocem je ideální kombinace. Jdu si udělat ovocnej shake!“ Pan Červený: „Hrozny s bonusovkou mě dostaly hned do plusu. Hvězdy odmění dle tabulky podle sedmiček, to je teprve pořádná jízda!“

Mrkněte také na tohle