Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 5. 2024 Recenze

Ferris Wheel: Ovocné kolo štěstí naděluje!

Dnes už legendární hrací automat od e-gamingu patří stále mezi hlavní favority od tohoto providera. Zkus taky naskočit na vyhlídkové kolo online slotu s názvem Ferris Wheel a uvidíš, že z kolotoče výher nebudeš chtít už nikdy vystoupit. Jaké atrakce na tebe na tomhle pouťově laděném výherním automatu čekají?

256 cest k výhře

První atrakcí, na které se nechá jistě svézt každý správný hráč, je vysoký počet výherních linií. Online hra Ferris Wheel disponuje na netradičním rozvržení válců hned 256 výherními řadami.

Čtyři válce po čtyřech řádcích tak nabízejí oblíbenou mechaniku vyplácení výher zvanou Criss Cross. Ke trefě ti tak bude stačit jeden druh ovoce kdekoli na třech po sobě jdoucích válcích zleva. Z ovocných symbolů celkem nezvykle shrábneš nejvíc za švestky, které ti ve čtyřech nasypou 32násobek sázky, a za rudé sedmy pak shrábneš krásný 100násobek!

Bonusové kolo v každém spinu

Na každé pouti je nějaké to hlavní číslo, největší lákadlo. Ve hře Ferris Wheel si hlavní atrakci užiješ v každém spinu, a to díky dodatečnému kolu štěstí, které se točí místo pátého válce. Na něm se v každé točce vylosuje náhodný symbol, který se na zbytku herní plochy přemění na wild a dopomůže tak vytvořit výherní kombo, a kromě toho každý wild na výherní řadě násobí výhru x2!

Lesk navíc dodávají ovocnému automatu zářivé mystery hvězdy, které ve třech kusech zhodnotí tvou sázku až x8 a ve čtyřech až x100! A nezapomeň, že jsi s každou točkou ve hře i o exkluzivní e-gaming jackpoty!
Pan Zelený: „Tady rozhodně nemusíš čekat žádný laciný pouťový triky. Když se nevýherní spin díky divokýmu kolu štěstí promění na výherní točku, je to bomba!“ Pan Červený: „Poutě miluju a koupit si lístek na tuhle prodlouženou výherní jízdu se mi setsakramentsky vyplatilo 😊!“

Mrkněte také na tohle