Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 4. 2022 Recenze

Farmer Jack: Výherní žně na Sazka Hrách!

Život na farmě není žádný med. Vstávat časně ráno s kohouty a celý den makat kolem hospodářství sice vynese kýžené výsledky, ale určitě to není pro každého. Naštěstí je tu e-gaming a jeho pecka z venkovského prostředí, ve které ke sklizení pořádné výhry může stačit pár otáček.

Na téhle farmě nikdo nestrádá

To poznáte hned na první pohled, když hru spustíte. Domácí zvířata jsou pěkně vykrmená, ale i za obyčejné karetní symboly 9, 10, J, Q, K a A můžete sklidit slušný balík (peněz, ne slámy). A o jak vysoké násobky se hraje? To je z části ve vaší režii, můžete si totiž vybrat, na kolik výplatních linií si vsadíte. Sázky začínají od koruny na jednu linii a na výběr máte 1, 10, 20, 30 nebo 40 výherních řad. Čím méně zvolíte linií, tím vyšší násobky budete vyhrávat, ale zase méně často. Například nejvyšší symbol Farmer Jack, který funguje i jako wild, vyplácí v pěti kusech při sázce na všech 40 linií 25násobek a při sázce na pouhou jednu linii 1000násobek. Trefit takovou kombinaci na jedné konkrétní řadě chce ale opravdu pořádnou porci štěstí, takže určitě není od věci zkusit víc řad, kde sice násobky nejsou tak vysoké, ale výhry padají častěji.

V kolečku se vezou free spiny

Dočkat se v některých hrách bonusu bývá občas běh na pořádně dlouhou trať. Na farmě u Jacka se ale s bonusy nešetří a padají tu jak na běžícím páse. Stačí, aby na prostřední tři válce přijela kolečka s nápisem BONUS a pod kupou sena odkryjete 5 volných zatočení. Na těch je skvělé hlavně to, že kolečka vám můžou kdykoli přivézt dalších 5 free spinů. Snesou vám během nich slepice zlatá vejce?
Pan Zelený: „Kromě bonusu, který tu padá každou chvíli, je super, že mám možnost volby, na kolik lajn budu hrát. Nejradši ale stejně hraju na všech 40, aby mi žádná výhra neproklouzla mezi prsty. To bych nebyl správnej hospodář 😊.“ Pan Červený: „Je super, že wild vyplácí výhry i sám o sobě, a navíc často chodí po celých válcích. Proto taky většinou volím větší počet řad, aby žádný wild nepřišel nazmar. Na druhou stranu ale nerad dávám všechna vejce do jednoho košíku, takže to sem tam proložím sázkou na jednu linii (co kdyby?)“

Mrkněte také na tohle