Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 9. 2020 Recenze

Dragons of Fortune: Draci přilétají na Sazka Hry

Draci se objevují v příbězích snad všech kultur. Vyobrazení mýtických zvířat se ale po světě mění. Jejich vzhledové rozdíly jsou klíčové i v novém slotu od Synotu! A jak už můžete tušit, tahle zvířata v něm hrají hlavní roli.

Výhry padají "kris kros"

Dragons of Fortune je pětiválec s 243 výplatními liniemi. To znamená, že výhry získáte za minimálně 3 stejné symboly vedle sebe na válcích z levé strany. Hru roztočíte už za jednu korunu a maximálně můžete vsadit tisícovku. Maximální výhrou je 500 tisíc.

Na válcích se objevují symboly pěti různých draků, kteří vyplácí nejvíce. Pak jsou ve hře i karetní symboly A-J a wild s podobou dračího oka. Žolík nahrazuje všechny symboly kromě toho bonusového.

Počet free spinů si vybíráte sami!

A právě u bonusu se dostáváme k tomu, proč je rozdílný vzhled draků ve hře tak důležitý. Pokud vám na prvních třech válcích padnou 3 symboly bonusu, získáte totiž free spiny. Během nich si vyberete jednoho draka. Čím méně hodnotný drak je, tím více vám dá free spinů. Na druhou stranu vám ale nedají zas takový násobitel výher. Na druhou stranu ty nejlukrativnější draci vám dají otoček zdarma méně, případné násobitele výher jsou x20.

Tak kterého draka si vyberete?
Obrázek - Počet free spinů si vybíráte sami!
Pan Zelený: „Pětiválce od Synotu mám rád. Draci jsou fajn rozšíření nabídky. A free spiny? Radši jich mám víc s menším násobitelem." Pan Červený: „To mi bylo jasný, že se Zelenáč bojí a chce víc toček. Já samozřejmě hraju míň toček s velkým násobitelem výher!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle