Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 9. 4. 2024 Recenze

Dragons Clusterbuster: Staň se pánem draků a získej mega výhry!

Psa, kočku nebo morče má každý. Ale drak? To je mazlíček pro opravdové frajery. V kasinové online hře Dragons Clusterbuster od výrobce Red Tiger si můžeš zkrotit hned tři draky. Stačí vysvobodit ze skály dračí vejce a vylíhnou se ti z nich věrní služebníci, kteří ti budou přinášet větší a větší výhry.

Získej výherní shluky symbolů

Pokud nejsi fanda složitých výherních řad, tak tenhle online slot je stvořen přesně pro tebe. Na 9 válcích po 9 symbolech vyhrávají shluky stejných symbolů. Je to úplně jednoduché - když se u sebe potká aspoň 5 shodných symbolů, výhra už letí na tvé konto. Čím víc symbolů ve shluku je, tím víc vyhráváš.

Výherní symboly jsou rozdělené na dva druhy: symboly nízkých a vysokých výher. Výherní násobky se pohybují od desetiny až po 50násobek sázky podle symbolu a počtu symbolů ve shluku a nejvíc sypou královské symboly zlatého jablka a koruny.

Pokaždé, když najdeš výherní shluk, jeho symboly zmizí a shora se nasypou další kameny, takže můžeš vyhrávat pořád dokola a i při jedné točce si můžeš přijít na pěkný balík.

Osvoboď dračí vejce a vyhrávej ještě víc

Uprostřed herního pole je dračí vejce uvězněné ve skále. Pokaždé, když se v sousedství skály objeví výhra, uvolní se kus vejce. Když se ti v jedné točce podaří osvobodit celé vejce, vylíhne se ti z něj věrný mazlíček na zbytek hry.

Dračí vejce jsou celkem tři a každý z draků má jinou speciální funkci. Může se nad hrou proletět kdykoliv, nikdy nevíš kdy se objeví, ale věř, že to bude vždycky znamenat tučnou výhru.

Barevní draci pomohou k výhře

Modrý drak umí z herního pole odstranit veškeré symboly nízkých výher a na jejich pozicích se objeví nové symboly vysokých výher – taková točka ti pak přinese pořádný balík.

Když nad herním polem přeletí zelený drak, upustí na něj náhodný počet symbolů Wild – a asi není potřeba dlouze vysvětlovat, co tenhle symbol umí: nahradí libovolný symbol, aby vznikla ta nejlepší výherní kombinace, co ti namastí kapsu.

Fialový drak nosí v pařátech symboly násobitele – když je upustí na hru, výherní kombinace, do které násobitel dopadne, znásobí tvou výhru, takže ti to pěkně cinkne.

Získáš dračí hejno a točky zdarma?

Už máš ve své stáji všechny tři draky? Pak ti zbývá ještě jeden úkol – odemknout Ohnivé vejce. Pokud se ti to podaří, spustí se bonusovka s 10 Free Spiny zdarma.

Během bonusové hry zmizí uzamčené symboly, takže máš ještě víc šancí na výhru. Navíc se můžou kdykoliv proletět tví draci a pustit svou speciální funkci, aby ti pomohli k big winu. Tak co, získáš všechna dračí vejce a staneš se pánem draků? Zahraj si herní automat zdarma nebo za peníze a zjisti to!
Pan Zelený: „Už jako malej jsem chtěl chovat draka, ale teď když vím, jaké výhry umí přinést, tak je chci všechny tři!“ Pan Červený: „Baví mě, jak každá výhra spustí řetězovou reakci. I když točka vypadá, že přinese jen malou výhru, pole se vyčistí a udělá místo pořádným big winům. Nikdy nevíš, jaký balík každá točka přinese, a to se mi líbí!“

Mrkněte také na tohle