Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 8. 2023 Recenze

Dice and Roll: Kostky nosí big winy

Rozehraj partičku kostek v našem novém hracím automatu od dodavatele Amusnet a připrav si konto na sběr tučných výher. Podaří se ti během šťastného hodu narazit i na casino bonus v podobě Jackpot cards?

Když kostky lítají

Tento výherní automat je klasický ovocný pětiválec, který ti nabídne hned 10 výherních linií. Výhry naděluje již od tří spojených stejných symbolů. Nižší výhry ti standardně nabídnou třešně, citrony, pomeranče nebo švestky, které ti v pěti nadělí pětinásobek. Vyšší pak nadělují melouny, víno a zvony a hlavně sedmy. 5 zvonů ti nadělí velmi pěkný dvacetinásobek sázky, ale pět sedmiček ti nadělí rovný pětatřicetinásobek tvého vkladu. Hlavní funkcí je však kostka, která představuje symbol wildu. Na tom by nemuselo být nic zvláštního, v této hře se však kostky rozkutálejí do všech sousedních pozic a pak se ti big winy do kapsy jen hrnou. 

Ulovíš maximální výhru?

Jediný symbol, který ti kostky nespojí je symbol hvězdy. To ti ale nemusí vůbec vadit, když totiž zacinkají, jdou rovnou na tvé konto bez ohledu na pozici na válcích. Ve třech ti dají 2,5 sázky, ale v pěti ti nadělí neuvěřitelný 100násobek tvého vkladu, a to je skoro šílené. Tenhle big win rozhodně chutná. 
Pan zelený: „Ovocná pohodička, to je moje. Tahle hra mě vždycky příjemně naladí a výhry sbírám už za trojičku.“ Pan červený: „Ty kostky to je opravdová bomba. Jak se rozletí, tak z toho vždycky kouká pořádný big win. A třeba mi přihodí i nějaký ten jackpot.“

Mrkněte také na tohle