Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 8. 2023 Recenze

Diamond Chance: Automat plný blyštivých výher! 

Léto už nám pomalu končí a ty seš přesycený grilovaček, koupaček, festivalů, dovolených a klasických výherních automatů plných ovoce? Máme pro tebe novinku od providera Endorphina, která tě zavede do světa toho pravého luxusu a blyštivých výher. 

Vše, co se třpytí nese výhry

Klasický pětiválec s deseti fixními výherními liniemi asi v naší nabídce není nic, co by tě extra překvapilo. Tahle mašina se však nezdá, nejen že ti nadělí výhry zleva i zprava, ale započítává ti i kombinace které se vytvoří na prostředních válcích a něco takového se jen tak nevidí. Nižší výhry nadělují klasické karetní symboly kluka, dámy, krále a esa, které ve třech sice nadělí jen 0,5 vkladu, ale čím více jich chytneš, tím je to samozřejmě zajímavější. Za pětici bereš velmi pěkný desetinásobek u nižších karet (J, Q), nebo dvacetinásobek u těch vyšších (K,A). Symboly nadělující vyšší výhry jsou pak trojbar, zvony a sedmičky. Za trojkombinaci sedmiček dostaneš vklad zpátky, ale když se ti jich na válcích sejde pět, tak se můžeš těšit na stonásobek tvého vkladu. A tahle výhra chutná lépe než kaviár a šampaňské. 

Expandující wild odpaluje oslavy výher

Náš nový online automat ti však nabízí další nespornou výhodu, která tvůj zážitek ještě umocní. Kdekoliv na válcích ti totiž může přijít symbol nablýskaného dolaru, který nejen, že plní funkci klasického wildu, ale navíc se roztahuje na všechny sousední pozice, a tak jen sleduješ, jak se vše kolem třpytí a tvoje výherní kombo se parádně rozšiřuje do kombinací, které nosí zaručené tučné big winy, které tvoje konto dokážou pěkně zatížit. 
Pan Zelený: Žádné velké zbytečnosti. Klasická mašina, která umí pěkně nasypat, a to je něco pro mě. Líbí se mi ten blyštivý háv, díky kterému se cítím jak v Las Vegas. Pan Červený: Už jsem viděl všechno, ale výhry padající uprostřed válců? To je teda něco. A když mi padne dolar, který se roztáhne, tak už slyším šustění bankovek v mé peněžence. Tahle hra je bomba, která umí nadělit luxusní big winy.

Mrkněte také na tohle